Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Check Engine + ABS + Steering Asist + Handbrake (blinking) - записана грешка P0501 след смяна на спукана гума??!


danny

Recommended Posts

здравейте,

спуках една задна гума, и след като сложих резервната и покарах 1-2 км на таблото светна коледна елха: чек енджайн, абс, лампата за сервото и лампата за ръчната, като лампата за ръчната постоянно мига. Истинка дискотека :)

записало е грешка P0501, някой може ли да внесе малко яснота на какво може да се дължи? не мисля че съм прекъснал никакви жици при смяна на гумата, датчика за абс-а е някъде зад барабана на задното колело, там не съм пипал

 

възможно ли е да е от датчика за абс-а ?

 

мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали размера на резервната ти гума не е различен от размера на останалите гуми на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, това се оказа проблема, като смених гумата и изчистих грешката, всичко се оправи

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.