Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кора под двигател.


radoslavyovev

Recommended Posts

Здравейте ! Благодарение на доброто снегопочистване счупих кората под двигателя. Намерих втора употреба от бензинова Фабия. Въпросът ми е има ли разлика между въпросният артикул в зависимост от двигателя. Карам дизел 1,6 90 коня Ф2. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, има разлика в корите, на бензиновите е само отпред под предната част на вдигателният отсек, а на дизелите е от 2 части и покрива почти целият под на двигатгелният отсек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен преди фейслифта кората е една (пластмасова). Мисля че се различават бензиновите от дизеловите. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

две са на дизелите, аз не знаех и отидох в еуратек да си купувам кората, защото мислех че едната част ми липсва, от еуратек ми казаха че бензиновите са с една само отпред, дизелите са с по-голяма от 2 части

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Публикувано (Редактирано)

Колеги,

Малко късно, но и аз си мислих, че са различни, но след като си поръчах кора от един магазин на булевард Васил Левски 144 и ми докара кора на която пишеше 1,6 16V, но при монтажа си пасна идеално. Кората е едно цяло парче пластмаса. Моята е дизелова.

Поздрави.

Редактирано от radoslavyovev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.