Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не ходете при Сотир Сотиров - Толева махала


ggeorgi

Recommended Posts

Колеги, не ходете в сервиза на Сотир Сотиров и Димитър до Божурище (Толева махала 1А). По-некоректни майстори в София и наглост в такива мащаби до вчера не бях срещал. За сваляне на EGR, DPF, катализатор и програмиране ми обявиха цена с диапазон 370-470 лв., а накрая имаха наглостта да ми поискат 785 лв. Обясниха разликата, че аз не съм разбрал, че свалянето на DPF струвал допълнително 200 лв., а се оказало и че компютърът ми бил EDC 17, което нямало как да знаят предварително и програмистът им взел 500 лв. вместо 350. За всичко това научавам не предварително, не докато се прави колата, а когато отидох да я взимам и плащам! Освен това в началото ми обещаха фактура за уговорената сума, а преди издаването се оказа, че трябва да ми начислят 20% ДДС допълнително. Този номер е толкова изтъркан, че през последните 1-2 години не ми се беше случвало да ми предложат подобна тъпотия. В допълнение за катализатора от предложение за 100-200 лв. паднаха на 40 лв. Опцията да си го взема и пласирам беше изключена, защото беше раздробен на парчета и без кутия. В заключение: взеха ми двойно обявената цена без да ми дадат документ. Остава ми да се надявам, че са си свършили работата. Битият - бит...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за случката, колега. Трябваше да отвориш една тема тук, преди да предприемеш действия. Не е като да няма хора, които да ти свършат работа (предполагам за по-малко пари). Дано всичко е наред с колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за случката, колега. Трябваше да отвориш една тема тук, преди да предприемеш действия. Не е като да няма хора, които да ти свършат работа (предполагам за по-малко пари). Дано всичко е наред с колата!

 

Той днес се е регистрирал, за да сподели мъката и да предпази други хора... Иначе, крива е ситуацията, определено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Много неприятна случка те е сполетяла. Много жалко.

Аз искам да те попитам друго, всеки си има доверен майстор, който му прави колата, твоят да не е Илия от Красна поляна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, с Илия работя и нямам забележка. Но специално за този ремонт ми каза, че няма да се занимава той и няма да спечели нищо, а само ще посредничи. Тъй като препоръката ми за Сотир Сотиров беше силна, реших да не занимавам излишно Илия, на когото и без друго звъня като ми светне нещо. Понеже виждам, че кръгът се затваря ще вметна, че въпросът не е до парите, а до отношението и шмекериите. И не пиша от мъка или да се оплаквам, а защото вярвам, че пазарният механизъм работи и в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи - Пепино е човека за тая манипулация. Не си знаел, колега! Има още един от форума с Йети, в Маднес Пловдив и пак има ядове... Интересното е, че помня(ако не бъркам), че искаше в сервиз с репутация да го прави и сега пак опря до Пепи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пепи - Пепино е човека за тая манипулация. Не си знаел, колега! Има още един от форума с Йети, в Маднес Пловдив и пак има ядове... Интересното е, че помня(ако не бъркам), че искаше в сервиз с репутация да го прави и сега пак опря до Пепи!

Прав си ,колега.Малко звучи все едно не съм се доверил на Пепи и съм отишъл в Маднес-което не е така- в последствие разбрах за него.Моето ,както и на колегата е от незнание и в последствие човек се ориентира и разбира къде и как.Конкретно в моя случай търсенето ми за сервиз беше за и около Пловдив поради ред причини,но се оказа ,че е трябвало да се разкарам до София и занимавката щеше да е със сигурност много по-малка.Но това е положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.