Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подмениха сервоусилвателя на Шкода румстър 1.4 бензин 2008 г.


Подгорец

Recommended Posts

След ПТП подмениха серво на Шкода румстър 1.4 бензин 2008 година.След запалване на двигателя се чува виене от сервото.Подмениха го с нов,отново виене ,но по малко.Моля за помощ!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го сменяха, не погледнаха ли маркуча за вакуума, който излиза от сервото? Предполагам, че от там свисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!Върнах колата ,но ме увериха, че всичко е ОК!За съжаление ремонта по настояване на застрахователя беше извършен в сервиз Пежо в гр.Сандански!След като се нормализира времето ще закарам колата в сервиз Шкода,при моите приятели и добри професионалисти в гр.Благоевград,а там съм сигурен,че ще ми помогнат.Моя грешка ,че не го направих още след повредата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.