Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стара Загора - Бургас - Варна


lent

Recommended Posts

Здравейте колеги,утре сутринта ще пътувам по маршрут Стара Загора - Бургас - Варна.Ако някой е пътувал днес моля да сподели каква е пътната обстановка по АМ Тракия в отсечката Стара Загора - Бургас,както и главният път Бургас - Варна.Също така ме интересува и каква е пътната обстановка във Варна.Като цяло как са пътищата - сухи,мокри,има ли някъде сняг и заледявания и т.н.
Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Сега чета съобщението ти и предполагам вече си пътувал. Аз ще пътувам утре /31.12.2016/ към Сливен и мисля да минавам Варна-Бургас-Сливен през магистралата.В тази връзка можеш ли да споделиш как беше магистрала Тракия днес.По принцип обмислям този маршрут защото през завоите Варна-Бургас температурите са малко по-високи винаги заради близостта до морето и се надявам да има по-малко поледица от колкото през другите проходи.

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://m.dir.bg/dnes/news/24890789/

http://www.lentata.com/page_9156.html

 

Изглежда зле в източна България!

Във втория линк има клип от верижна катастрофа и една Октавия в началото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаммм... Нали всички са супер шофери, така се случва, когато се надценяват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега виждам темaтa,тa на крaтко.Тръгнaх от СЗ в 10 сутринта.AМ Тракия беше само мокрa до към Карнобат, после до Бургас имaше снежнa буря.В Бс само мокро,а до Вaрнa беше лек ад. Особено Обзорския проход.Зaледено,минус 3 грaдусa.Бавно кaрaне,очите на 4.Във Варна - по-добре,но силен вятър и нaвявaния.Щях тази вечер да пътувам обрaтно,но с оглед на събитиятa мисля на 31.12 на обяд да тръгвам от Варна.И накрая един съвет към всички - ако не е нaложително - не пътувaйте!Инaче пожелaвaм лек път и блaгополучно пристигaне на пътуващите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в 2.30 тръгнах от СЗ през Шумен- Варна- Каварна. Резултата в 21.00 в СЗ вкъщи. Успяхме да стигнем до 19.00 малко след Карнобат посока Айтос. Няма такова безхаберие от почистващите фирми в Бургаско ни сол ни пясък хвърляха, а Ямбол не прираха да чистят и хвърлят сол. Та ако някой днес иска да пътува по посочения маршрут да не тръгва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.