Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

DIESEL GREEN FORCE на Петрол


radoslavyovev

Какво сипвате резервоара!?  

27 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Колеги някой пробвал ли е DIESEL GREEN FORCE  на Петрол?

Засега карам на макс моушън диезел на омв или шел ви пауър дизел и съм доволен.

Въпросното гориво е с 10-тина стотинки по- евтино , но не смея още да го пробвам ... и то зимата.

Аз съм с Ф2 от 2011 1,6 90к.с.

Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждам на PowerOil от известно време :)
Преди това (около 100 000км) на Лукойл и малко (20-25 000км) на Ромпетрол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждам на ЕКО или ШЕЛ обикновената нафта, но с една специална добавка. Разликата с нея и без е фрапантна, особено на ЕКО, на ШЕЛ нафтата определено е по-добра. Изключвам ЕКО Смолян, където нафтата винаги е била супер качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еко Авио дизел и Лукойл Екто Дизел и ОМВ MaxxMotion ама него на другата кола та още мнение не мога да изкажа точно, че не мога още 1000 километра да навъртя на шкодата  :nea: Иначе на фиата като че ли от ОМВ съм най-доволен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една идея... може да зареждаме по десет литра от всяка бензиностанция и да получим най-добрата ЕктоАвиоФуелСейфМаххОМВМоушънАудиЕмоушънЗелениятФенерГрийнФорсЕърФорсВиПауърОбиУанКенобиЧобакаПауър нафта - най-добрата нафта евър е това!!! :)

 

Много се кефя, че хората още се връзват на рекламата... ама... надеждата е мъртвородена тук...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В анкетата няма Еко авиодизел. Само с него съм вече 7000км, разход от 3.8 до 5.8 за моята кола. Решил съм хващам едно гориво и карам, докато не ми хареса. С добавки не ми се занимава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... С добавки не ми се занимава!

 

"Много пропускаш, да знаеш..." това е такъв душевен кеф, осигурен ни от всички продавачи на турската нафтичка, продаваща се в България, идваща с танкера Кемал-Ка... която иначе е "произведена" в Румъния, Гърция, Сърбия и всички балкански "по-добре" от нас държави различни от България - ако щеш и една Македония, където нафтата е 1.40лв/литър и колата върви!

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз предпочитам да зареждам обикновен дизел от големите вериги и слагам смес 2т масло + добавка излиза приблизително 0.10ст/л но знаеш,че със сигурност имаш добавка в горивото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям варианта за Бардал БДЦ. Изглежда ми най-широкоспектърна. Един литър около 40лв. Много мои приятели го ползват на дизелите си. Ще го мисля. Засега колата си върви перфектно за своите 90к.с. Не тресе, шума е допустим за кола от този клас. Карал съм много бензинови коли на бензин газ с подобни мощности, но при тази силата просто те лепи за седалката, без значение климатик, хора, товар...

Два пъти зареждам в месеца до горе, не мисля че 15-20лв. допълнително ще ни натоварят.

Винаги съм смятал, че вероятността по-скъпите неща да са по-качествени от по-евтините е по-голям, отколкото обратния вариант! Дори и в нашата държава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че няма повече горива в анкетата, но докато се усетих нямаше как да добавя/ разменя така, че да има Авио дизел на Еко. Чул съм добри отзиви и за него, но така и още не съм го пробвал. Засега залагам на по-скъпите дизели без добавки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега залагам на по-скъпите дизели без добавки.

 

Точно това нещо се самоизключва, без да искаш го казваш :) "Тайната" в този "скъп дизел" всъщност е обикновен дизел + добавка към него, която ако си я слагаш сам излиза много по-евтино. Абсолютно всички това правят. Примерно на OMV - обикновената нафта е една и съща във всички видове маркетингови имена, обаче има една добавка, която слагат към нея и се получава MaxxMotion-а - лятото съотношението е супер смешно, пък цената си е същата, а зимата е близо 1 милиграм на литър... и тая химия прави страхотни чудеса - от личен опит го казвам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро (лятото) съм с дизелова Фабия с 1,6 TDI двигател. Зареждам само от ром петрол, не знам защо и аз, така че колеги дайте съвет за някаква добавка, която наистина е добра за този двигател. Колата е на няма и 80 000 км и искам да си дружим дълго и безпроблемно , така че - помагайте с изпитани съвети, моля :) И весели празници на всички ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Mago както казах по-горе сипвам по-скъпите дизели с идеята, че качеството им е винаги едно и също, защото съм си патил от по- евтините горива дори и на "марковите" бензиностанции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз зареждам на Круиз, много съм доволен от горивата -  и дизела и бензина, също така мисля, че не лъжат с литрите. Силно препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз да добавя малко. С макс мошъна на омв минавам повече. 2.0 тди автомат. Еднакво каране и еднакви условия всеки ден. Сравнявам с нормалния на омв. Мотора работи по-добре и по-спокойно. Каква е разликата между двете освен цената не знам. При тези студове заредих няколко пъти и от този грин форс на петрол. Държи страхотно. Няма разлика от макс мошън. Не използвам никакви добавки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това нещо се самоизключва, без да искаш го казваш :) "Тайната" в този "скъп дизел" всъщност е обикновен дизел + добавка към него, която ако си я слагаш сам излиза много по-евтино. Абсолютно всички това правят. Примерно на OMV - обикновената нафта е една и съща във всички видове маркетингови имена, обаче има една добавка, която слагат към нея и се получава MaxxMotion-а - лятото съотношението е супер смешно, пък цената си е същата, а зимата е близо 1 милиграм на литър... и тая химия прави страхотни чудеса - от личен опит го казвам. :)

Много си прав, Венци :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си прав, Венци :doubleup:

Хаха! Сега се прибрах от път и гледам, че много върви тая вечер колата, пътят празен, температура вън сега беше 7 градуса, супер познат ми е пътя и реших да тествам максимална скорост на правата на Делян - Долна Диканя, “дали не се е променила към днешна дата“: стрелката залепи на 200км/ч и беше на 3700 оборота и тъпчеше. Супер приятно ми стана, че много бързо ги залепи и неусетно /не ми дреме за колко секунди/...въздухът е бил благоприятен, явно, защото нафтата е от скапаната, но с вълшебната добавка!!! Хахаха!!!

 

Между другото, никак не е фън с 200км/ч с тая кола - нищо не усеща човек, все едно е с 50км/ч...а със 120км/ч в тъмното ако е сам човек супер много му се доспива, дори музиката да е на макс(моушън)...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.