Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заключен багажник след махане на крушката в багажника.


kikoogania

Recommended Posts

Здравейте!

Тази вечер свалих крушката от плафона в багажника (Супърб 1.9TDI - 131кс - 2004 год.) и след като го затворих, вече не мога да го отворя. На дисплея се показва, че багажника е отворен, а той е заключен. От дистанционното колата не иска да се заключи или да се отключи. С ключ от шофьорската врата се заключват и отключват всички врати, но не и багажника, от бутоните на вратата - положението е същото. Зад подлакътника на задните седалки имам фабричен сак за ски и не мога да бръкна оттам. Ключалката на багажника сега разбрах, че не работи, не намерих откъде да сваля задните седалки (предполагам не могат), та не знам как да отворя багажника. 

 

Моля, ако можете, да помагате!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш бутони за сваляне на седалките близо до колоните/оцветени са в червено/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се изгорял бушон, иначе откъм седалките може да се разглоби и да се махне сака за ски. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли споделил кой бушон беше изгорял, че казуса ти е интересен.

Също така ще е интересно да кажеш как се свалят задните седалки, ако си разбрал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

За бушона не съм сигурен, кой беше, мисля, че е за заключването.

А задните седалки при този модел не се свалят (не може да се слагат дълги работи и това е неудобство). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията.

Аз също не намерих начин за сваляне на задните седалки.

При мен няма ски сак, но има отвор към багачника с пластмасова вратичка с панти.

Виждал съм, че може да се сложи мини хладилник в багажика, достъпен през този отвор.

 

Багажника на Супърб-а не е малък, но в определени ситуации е леко неудобен за подреждане. На Октавия 1 май събирах повече багаж поради причината, че по-добре оптимизирах пространството заради по-лесният достъп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.