Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мултимедия от Алиекспрес


Recommended Posts

Около 600 лв. За Октавия 2 фейслифта става, ако си с Nexen или Columbus. Става обаче за Фабия 2. Ако си с друго радио с трапецовидна форма е друг модела. Ето снимка:

 

DSC_5498.jpg

 

Същото е и за преди фейслифта :

 

DSC_5548.jpg

 

Благодаря, значи по-скоро това тъй като радиото ми е Swing

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес ми пристигна медията 2дин от Алиекспрес, макар и да не е нещо особенно звукът си е доста задоволителен тъча реагира бързо. Абе по-добре си е от някакво оригинално радио и визията е съвсем друга /по-примамлива за апашите/. Само дето остава по малко място отгоре или отдолу не запълва точно отвора с какво бих могъл да го запълня и какви планки ползвате за закрепянето й. Нещо картинките не се качват.

Редактирано от fabia 1234
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не се справям с качването за сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеи за рамка някаква.

Редактирано от fabia 1234
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една за продажба, ако е както за Октавия 1 и Супърб 1.

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е, става въпрос за Ф1 от долу остава едно разстояние горе долу колкото горната хоризонтална лайсна та трябва да го запълня с нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимка. Качи я в www.postimage.org и пусни линка тук. За фабия 1 е същата рамка, като за Октавия 1.

Ето така:

DSC_5557.jpg

 

DSC_5808.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://postimg.org/gallery/341crfbyk/ я да видим успях ли със снимките. Освен това няма рамка за закрепяне, трябва и за нея да мисля.

Редактирано от fabia 1234
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за същото ти говоря,само че си го вдигнал много нагоре. Закрепването може да се направи и с металните планки в комплекта,който са ти пратили(виж снимките по-горе пак). От кой град си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Ямбол съм ама планки нямам ще си изработвам май сам. А съм го вдигнал за да е в средата на отвора и така отдолу остава разстояние колкото горната лайсна да са поравно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорката ти предлага рамката около навито за да не ти стои празно. Аз взех подобна навигация и при мен също нямаше планки за закрепване. Лесно станаха, от ламарина на захранване от компютър ползвах аз.
Е тука виж как стана 

2018-01-20_14.02.23.jpg

 

на мен не ми хареса как стана и я разкарах, но това е моя критерии разбира се, за читава навигация си трябват поне 5-600лв :)

Редактирано от lyubcho88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Планките ясно ще ги правя, ама и ти нямаш рамка аз искам да запълня това разстояние дето се вижда и при теб. А читава нави си имам на предното стъкло, м/у другото е тъпо да се трентиш /ако се наложи де/ в средната колона, разсейва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ти е предложил рамката, която ще скрие отвора, които ти се получава.

Имам една за продажба, ако е както за Октавия 1 и Супърб 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, нещо съм се огледал в една Мултимедия https://www.aliexpress.com/store/product/Android-6-0-1-Two-Din-7-Inch-Car-DVD-Player-For-VW-Volkswagen-POLO-PASSAT/317945_32790167327.html?spm=2114.12010606.layer-43txss.57.50dd4177c5tKNL&scm=1007.14677.92111.0&scm-url=1007.14677.92111.0&pvid=5c80998d-66f8-4cfe-a291-4f0b70932644  някой който по-разбира да каже дали е читава. Знам че колегата JORDITO им чува доста на тия неща, но няма да отакажа и други мнения. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За каква кола ще я слагаш ? Тази от линка не изглежда зле на хартия. Имам една налична същата (за VW с ушичките отстрани), че един човек се отказа. Ако искаш пиши на лично.

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам и аз нещо :)

Има ли ги още проблемите с акумулатора? Колата е пасат 2014, а навигацията примерно тази: https://www.amazon.com/gp/product/B01E6ZC4G2/ref=s9_acsd_hps_bw_c_x_2_w

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Octavia 3 2014 с оригинална медия Болеро. Заменена с Андроид 8.0, 4 рам, Октакор процесор и монтирана задна камера.

 

DSC_6790.jpg

 

DSC_6793.jpg

 

DSC_6794.jpg

 

DSC_6795.jpg

 

DSC_6804.jpg

 

DSC_6806.jpg

 

DSC_6807.jpg

 

DSC_6808.jpg

 

DSC_6809.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички,

 

някои може ли да препоръча Android навигация за Октавия 1 с мулти волан ? 

 

Повечето, които намирам са за О2, съответно не мисля, че ще ми вършат работа. А имам желание модула да работи с мулти волана, все пак го има наличен и си работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На повечето за Ок 1 медии,има две кабелчета key1 и key 2, които са за мултиволан. Не съм тествал досега обаче как работи. Ако искаш пиши на лично. Имам една такава медия и може да тестваме.

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ретрофит на задна камера към оригиналната медия Болеро в Октавия 3 FL 2018

 

IMG-f25a04b1d331c54ac4df95a53f2534bb-_V.

 

DSC_7000.jpg

 

DSC_7003.jpg 

 

и Болеро на Фабия 3 2016 

 

DSC_7010.jpg

 

DSC_7011.jpg

 

DSC_7013.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.