Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мултимедия от Алиекспрес


Recommended Posts

Чух се с хората. Универсалният вариант отпада, тъй като не могат да ми предложат рамка за запълване на дупката. Могат да погледнат, коя от мултимедиите за конкретни модели ще стане на моята кола. Предвид това, че са по 900 лв., че колата ми нощува и пребивава на улицата и че застрахователя не покрива такова обурудване, смятам рязко да пропусна този сайт като вариант.

Търсенето продължава, така че ще се радвам на всякаква полезна информация :)

 

Пиши на колегата JORDITO факир е на мултимедиите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста трудно май ще се намери нещо за С1. Написах в гууглето, но много опции лично аз не видях.

Ето няколко, които май са грознички, но поне като идея. Смятам, че рамката не трябва да се сменя:

 

https://iskamgps.com/article/5124/%D0%9C%D1%83%D0%BB%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%8F-%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%B5%D0%BD-%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-SKODA-SUPERB-(%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8-2008)--PF70MTWS-%D1%81--GPS-DVD-7-%D0%B8%D0%BD%D1%87%D0%B0

 

 

https://www.aliexpress.com/item/7-Car-DVD-for-Skoda-Superb-2001-2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-Skoda-Octavia/32817771396.html?spm=2114.search0204.3.211.Wy4UNO&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10152_10065_10151_10344_10068_10345_10342_5000018_5060018_10343_51102_10340_10341_5130018_10609_10541_10084_10083_10304_10307_10302_10610_5080018_5870020_10312_10059_10313_10314_10534_100031_10604_10603_10103_10605_10594_10142_10107,searchweb201603_12,ppcSwitch_4_ppcChannel&algo_expid=34e75562-7ca8-4a0e-8ed2-b36a6e886b0a-33&algo_pvid=34e75562-7ca8-4a0e-8ed2-b36a6e886b0a&transAbTest=ae803_4&rmStoreLevelAB=5

 

Първата изглежда супер. Обаче няма Блутут. Което е абсурдно за цената и абсурдно само по себе си. Липсата на Блутут тотално я обезсмисля.

 

 

Не изключвай али-то. 

 

Първо си харесай мултимедия, която да влиза без "драми" в твоята кола.

 

След това потърси магазин/продавач, който праща с DHL до Англия. Аз така си пазарувам телефони. Доставката до твоята врата през алиекспрес + dhl е 7 работни дни и не минава митница, защото първо отива в Англия "някак си" и след това се води вътрешна пратка в ЕС. Как стоката отива в UK нас не ни интересува. 

 

Поздрави!

 

 

edit: Ето, колегат над мен е дал директно линк към такава мултимедия:

 

6. For buyers from European Union, we would like to recommend you to choose UK delivery service which means neither customs clearance problem nor import tax/customs duty.

    1) The UK delivery costs an additional cost. If you want UK delivery service, please contact us for more details.

 

 Пиши на продавача и виж какво може да се измисли. 

 

Само че точно този модел:

 

RAM:256Mb

 

 

 

Аз не бих го препоръчал и на брат ми xD 

 

 

От Алито си поръчвам редовно, схемите са ми ясни, макар и да си поръчвам тотално други неща. Но както казах, не ми се чака. В този период от годината, ако я поръчам днес, под месец не виждам доставката.

 

 

Пиши на колегата JORDITO факир е на мултимедиите ;)

 

Will do! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бързай!

Разгледай предложенията на https://www.erisin.com/Supply-android-car-dvd-player_c67

Аз съм с такава марка в Аудито и е отлична! 560лв излезе от Англия...

https://drive.google.com/open?id=1ufHMkwG59hRaavX3eh_mlBMhN53qU4Ir

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Поръчах си мултимедия от Ali

 https://www.aliexpress.com/item/7021G-7-Inch-Car-MP5-Player-2-Double-Din-Support-Bluetooth-USB-GPS-FM-Multimedia-Video/32806671429.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.aTx0ZX

Китаеца е спестил от шейна. Как монтирате такива double din у-ва без шейна? Лесен и изпитан метод? Или къде да купя каквато трябва по размери?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, видях как трябва, но са изпуснали да сложат планки и трябваше сам да ги правя.

https://imgur.com/J0kYqFv.jpg

Eто така стана. Все пак трябва рамка да взема от някъде.

 

Все още не съм монтирал камерата за задно и прекарване на кабела, че не ми се занимава в студа.

Иначе антената на GPS-а я пуснах зад него и веднага намери сателити.

Редактирано от lyubcho88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е станало. Имам една чисто нова рамка за тази медия за продаване. Ако те интересува ми пиши на лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти. Чакам само да видя китаеца какво ще каже, понеже му писах. Има ги в обявата и рамката и крепежи, а ги нямаше в кутията, та може да се навие да ги прати.

Друго ме притесни малко. Има смущение от оборотите в колоните. Като давам газ и все едно турбината свири в колоните. Сещате се какво е нали? От какво е това и как се елеминира?

Редактирано от lyubcho88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си един шумов филтър от Конрад или Радимекс и пробвай да го вържеш. По-принцип не трябва да има такива шумове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на захранването ли?

https://www.drive2.ru/l/470862282256023700/

Тука руснака е пуснал маса към импровизирания радиатор - кафявия проводник (задния алуминиев корпус), с което уж екранира. Ще пробвам и това.

Отделно пише, че сменил филтровия кондензатор 2200uF с по-голям 4700uF. Също, че щял да сменя и малките. Мога да направя всичко това, но ме съмнява много да има подобрение. Ще видя и чиповете какви са (за тонкорекцията и крайното) и ако може да се сменят по-добри, но не знам дали няма да ме домързи това да го правя хаха.

Редактирано от lyubcho88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм доволен нещо от звука на медията. Обмислям варианта дали да я задържа или да я сменям с aftermarket mp3 player от рода на pioneer.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавана на съм писал, обаче едно бързо мнение :) От колегата JORDITO лош съвет на тема мултимедия няма да чуете. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, колкото и клиширано да звучи - наистина за тези пари - толкова. Жалко за “горчивия” опит, колега. Ако търсиш звук най-вече - дори Pioneer за около 100 кинта ще ти свърши работа предполагам. Настройки, управление директно на iOS или Android устройства, еквилайзер с широк диапазон от настройки и добри пре-сет настройки - всичко т’ва си идва стандартно. Да, няма да имаш голям тАлАвизор, но звука ше е хубав. Другия вариант е - продаваш и зануляваш резултата и търсиш нещо читави на цена х3 горе долу. И тогава ще си доволен :)

Колкото до т’ва, 1 дин с GPS - има. Сега, колко ще е читав и там звука и колко ше държи механиката на “отваряне-затваряне”...е друг въпрос. Има и известни производители, но не знам как седи въпроса с картите за навигация при тях. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пасат 6, 2008. Октакор, 32 gb вътрешна памет, 2 gb RAM. Работи перфектно и чете всичко.

 

DSC_6039.jpg

 

DSC_6040.jpg

 

DSC_6041.jpg

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,имам навигация Joying 2 Din Android 6.0 Quad Core 2GB+32GB 1024*600 Car Stereo Radio GPS Navigation.

Близко от 1 месец я имам и си пасна много добре с колата Golf 5.

Проблемът при мене беше,че ми падаше акомулаторът от нея,вероятно не се свързва добре с Can Bus Gateway.за в момента махам бушонът за навигацията(Радиото) и всичко се оправя.

Въпросът ми е следния.

Като вкарам ключът и завъртя на контакт трябва ли автоматично да се ключова както при оригиналното радио и след това като го махна да се изключва,понеже при мене не става така евентуално трябва да се настройва от настройките в навигацията,но не знам къде да вляза всичко пробвах но не става.Отделно не ми се появява никакво лого на VW незнам дали трябва въобще да се появява понеже гледах в YouTube и там се появява.

Като вляза в Car setting и после имам 4 отделни прозорчета примерно за еквалайзер и други,но не ми дава да вляза в менюто с (Отвертката и гаичния ключ)

Иска ми Код.Писах на Продавачът но за моментът нямам отговор за определения код.

Ако имате идея помагайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3368 е кодът. Относно свързването, трябва да пробваш да размениш местата на двата плюсови кабела.

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кодът е правилен!Благодаря ти.Ще видя как стоят нещата с плюс и минус.

Иначе за тези който се чудят дали да си вземат ли китайска навигация,аз съм с двете ръце За!

Аз съм много доволен,купих си камера за задно виждане и ще я монтирам в скоро време.

За.мене лично е много по одачен вариант от Оригиналните навигации от VAG групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пасат 6, 2008. Октакор, 32 gb вътрешна памет, 2 gb RAM. Работи перфектно и чете всичко.

 

DSC_6039.jpg

 

DSC_6040.jpg

 

DSC_6041.jpg

 

А тази щуротия за какви пари е горе долу? И би трябвало да става за Октавия 2 фейслифт нали?

Редактирано от Mqnkoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 600 лв. За Октавия 2 фейслифта става, ако си с Nexen или Columbus. Става обаче за Фабия 2. Ако си с друго радио с трапецовидна форма е друг модела. Ето снимка:

 

DSC_5498.jpg

 

Същото е и за преди фейслифта :

 

DSC_5548.jpg

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях влизал във форума и сега разгледах темата си от преди година и нещо. Май на доста хора е била интересна. Причината да пиша отново е още веднъж да благодаря на JORDITO. Вече толкова време китаеца ми работи безпроблемно след намесата на Жоро. Още веднъж БЛАГОДАРЯ на гуруто на мултимедиите. Виждам, че продължава да помага и на други колеги - Евала Жорка жив и здрав. Благодарение на теб колата ми ме кефи много повече от преди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.