Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskodaclub.bg

Recommended Posts

JORDITO

@Voyslav Filipov реално нищо ново. Даже е непрактично и неудобно. Все едно на твоята да боднеш такъв екран 12 инча. Софта е същият, пак 4 рам. Единствено резолюция 1920х1080 срещу 1024х600.

Не забравяйте, че това е в колата все пак, не пред дивана в хола :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Jacky Adamov

Аз бих си сложил такова. Само дето в нашите случаи ще пречи доста на скоростния лост и Jordito е прав. Ще е неуодбно. Обаче пък е мега яко!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
zloQQ

Тесла стайл, Жорка, хахаха :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
joro-120L

Аз пък очаквам в скоро време цялото предно стъкло да е дисплей. 4К. Нищо чудно и да стане...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Izolini
преди 39 минути, joro-120L написа:

Аз пък очаквам в скоро време цялото предно стъкло да е дисплей. 4К. Нищо чудно и да стане...

Стъклото добре, ама това ще ми затвори цялата средна конзола. По-добре да си шибна един таблет, поне ще може да си го сложа навсякъде, включително върху таблото.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Съгласявам се" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.