Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мултимедия от Алиекспрес


Recommended Posts

@Voyslav Filipov реално нищо ново. Даже е непрактично и неудобно. Все едно на твоята да боднеш такъв екран 12 инча. Софта е същият, пак 4 рам. Единствено резолюция 1920х1080 срещу 1024х600.

Не забравяйте, че това е в колата все пак, не пред дивана в хола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих си сложил такова. Само дето в нашите случаи ще пречи доста на скоростния лост и Jordito е прав. Ще е неуодбно. Обаче пък е мега яко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък очаквам в скоро време цялото предно стъкло да е дисплей. 4К. Нищо чудно и да стане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, joro-120L написа:

Аз пък очаквам в скоро време цялото предно стъкло да е дисплей. 4К. Нищо чудно и да стане...

Стъклото добре, ама това ще ми затвори цялата средна конзола. По-добре да си шибна един таблет, поне ще може да си го сложа навсякъде, включително върху таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Skoda Octavia 3 . Медия с Андроид 9.0, октакор процесор, 4гб рам и 64 гб вътрешна памет плюс задна камера. 

 

DSC-8748.jpg

 

DSC-8749.jpg

 

DSC-8751.jpg

 

DSC_8755.jpg

 

DSC_8498.jpg

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Skoda Octavia 2 VRS 2009. Замяна на стоковото Болеро с мултимедия с Андроид 9.0, осемядрен процесор, 4 гб рам и 64 гб вътрешна памет.

 

DSC_9520.jpg

 

DSC_9519.jpg

 

DSC_9515.jpg

 

DSC_9518.jpg

 

DSC_9517.jpg

 

received_250302563000785.jpg

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, колеги!  С мултимедия Erisin ES3026S съм на Октавия 2 (преди фейса).
Взех си и камера и искам да попитам как стоят нещата със свързването - има ли някакви тънкости, трябва ли да се слагат релета или нещо подобно ?
Прилагам снимка на камерата.

IMG_20200615_111850.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, JORDITO написа:

Трябва ти независимо захранване и реле.

 

Може ли да помоля за малко по-подробно обяснение. Какво точно реле, къде и т.н. Мислех да я свържа директно към светлините за задна, но явно така ще е грешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

@JORDITO
Досега не се навивах да пипам Болерото в Супърба (2013, 1.8 TSI).
Поради внезапната смърт на Гармина миналата седмица (nuviCam LMTHD, който ми служи добре 5+ години), вече започвам да се навивам.

Какво е най-препоръчаното решение за Android мултимедия в момента?

Държа да се запазят всички налични заводски функционалности.
Ако има по-широк избор ще трябва да уточняваме допълнително.
Прати ми телефон на лични, ако не е удобно тук в темата, за да се разберем за подробности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, да разбирам ли, че това е актуалното предложение?

В твоята кола ли е, и кога го инсталирахте?

Може ли да дадеш повече информация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от предложенията. Аз не харесвам фул тъчове и препоръчвам запазването на оригиналната визия с подмяна с Андроид. 

 

IMG-bf46bced3168777710a909af827d4993-V.j

 

DSC_8598.jpg

 

DSC_7624.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @chavdarlk - @JORDITO предлага два варианта. Единия, какъвто ТОЙ ми сложи на мен, е без "Hardware"-ни бутони, но с по-голям екран и другия вид е с "Hardware"-ни бутони, но с по-малък екран. Като технически характеристики са еднакви. Снимките, които ТИ пратих, са от моя "Superb", да. Точно кога го монтирахме - не помня, но е ранната Пролет на 2020 Година. Ако се сещаш нещо конкретно - питай. А ако искаш ела да ТИ го покажа на живо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз предпочитам "хардуерните" бутони.
Ако всичко друго е еднакво, най-вероятно ще е такава.
Жоро ми даде телефон, ще се уточняваме допълнително.

Благодаря за информацията и на двамата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Шкода Октавия 3 2016. Пак голям телевизор. Замяна на стоковото Болеро с мултимедия с Андроид 10, осемядрен Интел процесор, 4гб рам памет Самсунг, 64гб вътрешна памет. DSP процесор за управление на звука. 4G sim card modul. 
Монтаж на задна камера със Сони матрица в бутона на багажника. 
Подмяна на осветлението в купето,жабката,огледалата и багажника с лед крушки Narva. 
Монтаж на динамични мигачи в огледалата. 
Преди:

DSC_0583.jpg

 

 и след :

DSC_0584.jpg

 

DSC_0585.jpg

 

DSC_0586.jpg

 

DSC_0587.jpg

 

DSC_0588.jpg

 

DSC_0582.jpg

 

DSC_0581.jpg

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Шкода Супърб 2 2013 лифтбек на колегата @chavdarlk. Подмяна на оригиналната медия Болеро с мултимедия с Андроид 10, осемядрен процесор, 4гб рам и 64 гб вътрешна памет. DSP процесор за управление на звука. Монтаж на камера за заден ход със Сони матрица в бутона на багажника. 
Преди:

 

DSC-0613.jpg

 

и след :

 

DSC-0619.jpg

 

DSC-0618.jpg 

DSC-0620.jpg 

DSC-0621.jpg 

DSC-0611.jpg 

DSC-0615.jpg 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, JORDITO написа:

Шкода Супърб 2 2013 лифтбек на колегата @chavdarlk. Подмяна на оригиналната медия Болеро с мултимедия с Андроид 10, осемядрен процесор, 4гб рам и 64 гб вътрешна памет. DSP процесор за управление на звука. Монтаж на камера за заден ход със Сони матрица в бутона на багажника. 
Преди:

 

DSC-0613.jpg

 

и след :

 

DSC-0619.jpg

 

DSC-0618.jpg 

DSC-0620.jpg 

DSC-0621.jpg 

DSC-0611.jpg 

DSC-0615.jpg 

 

 

 

 

Жорка, поздравления. Значи все пак вече слагаш камери на Супърб 2 седан, при които рег. номер е долу ниско. Прати някоя друга снимка на качеството. 
При фейслифта нали пак са два бутона отдолу? Така като гледам сте я сложили на централния :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Voyslav Filipov в случая е фейс и номера е на багажника. Иначе на преди фейса слагам в бронята да. Ето снимки.

 

DSC_8775.jpg

 

 DSC_8779.jpg 

DSC_9008.jpg 

DSC_9012.jpg 

 

Редактирано от JORDITO
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, JORDITO написа:

@Voyslav Filipov в случая е фейс и номера е на багажника. Иначе на преди фейса слагам в бронята да. Ето снимки.

 

DSC_8775.jpg

 

 DSC_8779.jpg 

DSC_9008.jpg 

DSC_9012.jpg 

 

Мда, объркал съм се с преди фейса гледайки първите снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте колеги ! Задава се добра промоция в Алито и съм решил да се възползвам.https://www.aliexpress.com/item/840114102.html?spm=a2g0o.cart.0.0.6d173c00RJKym8&mp=1

Та...въпросът ми е към ЗНАЕЩИТЕ от вас колеги,коити са се сблъсквали с монтажа на този вид Мултимедия ... възможен ли е монтаж на показаната на Шкода Октавия 2006 , без допилнителни настройки

с помощни средства .

Много ще съм благодарен за всякакви мнения...

 

Редактирано от hafrika
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо си ъпдейтни can getaway при @xtoni, че ще ревеш как ти събаря акумулатора. После ще ти трябва адапторна рамка, а тя е спряна от производство вече и се намира трудно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.