Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мултимедия от Алиекспрес


Recommended Posts

Ако някой се интересува, имам една чисто нова мултимедия за Ок1, Супърб1, Голф 4,Пасат 5, Ибиза, Леон, Алхамбра.

Андроид 8, октакор, 4гб рам.

 

DSC_5395.jpg

 

DSC_5808.jpg

 

Имам и завършваща рамка около медията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Още един доволен от мултимедия на Jordito! Днес я монтира, за мой късмет имаше налична! Благодаря, колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

И аз да се похваля с перфектно свършената работа на Jordito - фабиата на жената вече е с мултимедиа Erisin  :). Имаше проблем с инсталацията на колата, но момчето успя да го разреши, като намери подходящия за целта адапторен кабел. Сега чакаме да приситигне и камерата за да е пълно щастието  ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте, искам да сложа навигация на Октавия 2 фл. Моля предложете марка миже и модел, на нещо пробвано и сравнително качествено. Предпочитам да е с максимално голям екран. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, svi написа:

Здравейте, искам да сложа навигация на Октавия 2 фл. Моля предложете марка миже и модел, на нещо пробвано и сравнително качествено. Предпочитам да е с максимално голям екран. 

Погледни няколко страници назад в темата и ще видиш вариант за Октавия 2 със снимков материал.

IMG-beba19448d7916faf0895fe65a73e0d5-V.j

Ето и на Фейслифт. 

DSC-5499.jpg

 

Ако проявяваш интерес ми пиши на лично съобщение. 

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Volkswagen Sharan 2011 Замяна на ОЕМ RNS 510. Премахване на Parrot CK3100 и стърчащи микрофони и стойки от таблото.Премахване и на два снопа кабели и букси и замяна fast and simple с Андроид 8.0, октакор процесор и 4гб рам. 

IMG-69f0302295633ce98472bea2fb5c3236-V.j

 

IMG-b20b19c4d6b46daf57a3f9edf85ecc69-V.j

 

IMG-440cd1aba7f3dbd0d7e5023b2c92d617-V.j

 

IMG-4f0252cfd86fb575001872293232a361-V.j

 

IMG-ca45922c6bf7fa28ffe1ec8f6f5fe646-V.j

 

IMG-a075d2506d1a4cd9f5df0a620a1532fb-V.j

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

На клипчето не изглежда да показва вярно тези линии. Според тях трябваше да се удари първо във вратата, а след това и в бордюра.

Може би не чете правилно данните от волана? В момента ми изглежда като да има 2 положения само, каране направо и пълен завой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Може ли да ми препоръчате мултимедия за Yeti 2010г. Предпочитам 8 инчова с андроид. В темата не открих да се говори за Yeti. По размер мисля, че тези за октавия 2 стават за Йетито. Гледах в Али експрес  Erisin и Eunavi, но не знам на коя марка да заложа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ghs написа:

Здравейте, Може ли да ми препоръчате мултимедия за Yeti 2010г. Предпочитам 8 инчова с андроид. В темата не открих да се говори за Yeti. По размер мисля, че тези за октавия 2 стават за Йетито. Гледах в Али експрес  Erisin и Eunavi, но не знам на коя марка да заложа. 

Зависи с коя рамка сте. 

Вариант 1 - 8 инча

IMG-c2272d5b4844fcc92535062e2f0025f1-V.p

 

Вариант 2 - 7 инча 

IMG-20181019-WA0001.jpg

 

Камера:

DSC-7348.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,

и аз да се включа, искайки мнения за продуктите от този български сайт https://bgauto.eu/oem-multimedii/skoda

има дори и 10" дисплей, мисля че за София и монтират, и за на добри цени

замислям се и аз да си сменя медията и ми трябва мнение. Като чета на хартийка са читави и ги бива, има си всичко...

моята старата не чете МР3, няма за SD карта и флашка, но усилвателят е без грешка, невероятен саунд вади - затова още обмислям, не знам новата дали ще вади такъв звук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, може ли да ми препоръчате мултимедия за Супърб 1. Имам Kenwood dnx 7200, но искам да я сменя с андроид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, rado174 написа:

Здравейте, може ли да ми препоръчате мултимедия за Супърб 1. Имам Kenwood dnx 7200, но искам да я сменя с андроид.

Универсален 2 дин става.

20180324-162724.jpg

 

20180324-162832.jpg

 

 

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, колеги !
Сдобих се със следната мултимедия Erisin ES3026S и имам няколко въпроса. Ще съм много благодарен, ако можете да ми помогнете.

148c86821c-1200x1000.jpg
1. Мултимедията е с Android 5.1 - има ли вариант да бъде ъпдейтната версията (работи добре, дразни ме единствено бавното стартиране) ?
2. Имам инсталирана навигация iGo - как мога да актуализирам приложението и картите (текущата версия е 9.6.29.468978 от 2014 година) ?
3. В комплекта имам Mobile HD DVB-T BOX ES255, но така и не успях да подкарам телевизията - има ли нещо по-специфично, което трябва да се настрои ? 
4. Забелязвам, че при слушане на музика, когато работи и климатика се получават смущения - има ли вариант това да бъде оправено ?

5. Какъв преходник ми трябва, за да мога да свържа радио антената ?
- в момента съм с такъв: 
p.jpeg?fv_content=true&size_mode=5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първи въпрос - отговора, който намерих през Гугъл е "не", трябва да се сменя дъно.

На втория въпрос - влизаш в замунда, избираш си по-нова версия за твоята разделителна способност, там има и карти. Наливаш на флашка и инсталираш.

За другите въпроси не знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменя се coreboard платката с Андроид 6.0, октакор процесор и 4гб рам.  Цената е около 80-100 евро.

Платка с Андроид 8.0 няма да сработи. Тествано е и става.

За IGO, аз подменям на 100% всичко с моя сборка. Ако е само карти, пиши HERE MAPS 2018.Q4 DOWNLOAD в гугъл и си намери линк.

За тв тунера ти трябва антена и свързване на usb

За каква кола е това,че търсиш преходник за антената? 

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.04.2019 г. at 20:14, JORDITO написа:

Зависи с коя рамка сте. 

Вариант 1 - 8 инча

IMG-c2272d5b4844fcc92535062e2f0025f1-V.p

 

Вариант 2 - 7 инча 

IMG-20181019-WA0001.jpg

 

Камера:

DSC-7348.jpg

 

 

Последните снимки са на моето Йети... 7 инча, много съм доволен от целия комплект от JORDITO. ДВР камера, задна камера и рутер за нет с отделна сим карта. Марката е Ерисин. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, JORDITO написа:

Сменя се coreboard платката с Андроид 6.0, октакор процесор и 4гб рам.  Цената е около 80-100 евро.

Платка с Андроид 8.0 няма да сработи. Тествано е и става.

За IGO, аз подменям на 100% всичко с моя сборка. Ако е само карти, пиши HERE MAPS 2018.Q4 DOWNLOAD в гугъл и си намери линк.

За тв тунера ти трябва антена и свързване на usb

За каква кола е това,че търсиш преходник за антената? 


iGO вече го ъпдейтнах и съм доволен.
Към ТВ тунера имам две антени и кабела с който го свързвам към мултимедията, но не успявам да хвана нищо - само снежинки.
През Factory Settings, намерих настройка за  TV , където пробвах с всички предложения, но без успех.

Колата е Октавия 2 преди фейса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

@JORDITO

 

Look what I found on AliExpress
https://s.click.aliexpress.com/e/bVyAalSg

 

Това да не е новата ера на мултимедиите ?

Разучавал ли си ги :)

Редактирано от Voyslav Filipov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.