Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мултимедия от Алиекспрес


Recommended Posts

@JORDITO,
Пусни ми моля те телефон на ЛС, че се сдобих внезапно с един VRS и съм на път да сменя SNR 510.
Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема ще питам тук.
Сдобих се с Октавия VRS 2009 година със заводски SNR510 и всички екстри без задна камера (поръчана е барабар с интерфейса и са на път). Това, което не успявам да открия до момента е работещ вариант на iPhone Mirror Link (или нещо подобно) с SNR 510.
Да, знам за опцията за цяла смяна на мултимедията, говорихме по темата за промяна и с JORDITO (благодаря за изчерпателната информация), но все още ми се иска да подкарам оригиналната джиджавка. Реално и в момента има всичко необходимо (качество на музиката, навигация, бла-бла, учим се и мусака да прави), но ме тормози пъклената идея за директен mirror link на конкретни приложения.
Благодаря предварително на всеки, споделил информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и честито за колата! Надявам се да си проверил, дали самата медия има вход за камера преди да си поръчал. Защото при някои модели на RNS510...просто няма вход. 

За Apple CarPlay или Android Auto, или Mirror Link... Поне до колкото аз знам - няма шанс. Просто няма хардуерния и софтуерния капацитет медията, която се произвежда от 2004-5 до 2012. Ако нещо, някак си, някъде е възможно - вероятно ще го откриеш из руските сайтове. Но, предвид евтината алтернатива с читав "бай-китай" - на дали някой е правил усилие в тази насока.

Медията, сама по себе си е доста добра, оригинална и определено е читава. Но...е леко остаряла. Най-вече от към звук. Китайците при Жорката определено свирят доста по-добре. Прибави и постната навигация по нашите ширини. Няма ъпдейт на трафика за нея в реално време, картите са що-годе ок, но определено има липси и неточности.

Казвам го т'ва от личен опит със същата медия и то на същата кола като при теб. Дълго време залагах на оригиналната медия, но в крайна сметка я смених и не съжалявам. Доста повече глезотийки има и сконто се занимава - си е голяма играчка  Ако си от София - може да се видим някой ден, за да сравниш медиите на живо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор.
Принципно има шанс, ето едно видео, в което нещата се получават. Разменихме някой и друг мейл с фирмата, очаквам да ми кажат дали има опция за два видео входа едновременно (камера заден ход и mirror link), но само mirror link няма проблем (с интерфейс и допълнителна джиджавка, които те продават).
Въпросът със задната камера стои по същия начин, чрез интерфейс видео сигналът се набива в RNS510, кабелът и камерата пътуват и скоро ще тествам.
Звукът е ок, поне при мен. Има и вграден усилвател, динамични говорители и качеството е повече от прилично. Това ще е проблемът с китайчето, защото ще трябва да се доизкусурят някои неща в час по трудово за да продължим да ползваме усилвателя.
Като цяло е ясно, че оригиналната медия е по-мудна в сравнение с последния писък на хонгилдонските технологии, но до момента отговаря на нуждите ми. След като добавя задната камера и ако успея да подкарам mirror link ще е перфектно за очакванията.
 В "Лозенец" в София ми е офиса, с удоволствие ще се срещна с теб. Телефонът ми е  0888216942, когато решиш - звънкай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си казах мнението отдавна. Реално дори байпасването на усилвателя няма да го усетиш, тъй като ще имаш вградено DSP в хонгилдона.

Аз не бих набивал в интерфейс модул и т.н. при положение, че фабричната резолюция и екран на Колумбуса изглеждат повече правени в час по трудово,към момента :) 

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, JORDITO написа:

Аз си казах мнението отдавна. Реално дори байпасването на усилвателя няма да го усетиш, тъй като ще имаш вградено DSP в хонгилдона.

Аз не бих набивал в интерфейс модул и т.н. при положение, че фабричната резолюция и екран на Колумбуса изглеждат повече правени в час по трудово,към момента :) 


Знам и пак благодаря за информацията.
Бях поръчал интерфейса и камерата преди да се чуем, та все ще ги изчакам и видя.:)
Честно казано, най-вече на инат искам да подкарам и mirror link, но да видим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето как изглежда монтирано китайчето...

IMG_20201129_165830.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте колеги,

Преди около два месеца купих от Алиекспрес мултимедия за Октито. Монтирах я и в началото всичко беше точно докато една сутрин след като запалих екрана остана черен.

След десетина минути светна и работеше без проблем. След няколко дни пак се случи същото. Интересно е, че всичко работи- радиото, sd-картата, блутуута. Писах на китаеца и клипче му направих, каза ми да проверя лентовите кабели, които свързват дисплея с дъното. Направих го и за няколко дни се оправи, ама побързах да се зарадвам-пак се появи проблемът.

Писах му отново, но вече две седмици ни вест, ни кост. 

Ако някой е имал подобен проблем, моля да сподели или евентуално да ме насочи към читав сервиз.

Медията е Isudar PX6 Android 10 4GB RAM 64 GB памет.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Атанас написа:

Isudar PX6 Android 10 4GB RAM 64 GB памет

Евентуално отиди при Светльо в Пловдив. бул. Кукленско шосе 17, EMK 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 27.02.2021 г. at 23:25, JORDITO написа:

Евентуално отиди при Светльо в Пловдив. бул. Кукленско шосе 17, EMK 

Благодаря за инфото?!

Междувременно малко ъпдейт по моя случай- китаеца се събуди? и след няколко съвета, които не свършиха работа, ми каза, че проблемът е в дисплея и предложи да ми прати нов, но трябваше да платя шипинга( е, няма пълно щастие?).

Като пристигне, ще пиша допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.