Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубен календар 2017 - Поръчки


Recommended Posts

Уважаеми колеги,

 

С малко закъснение, породено от трудния подбор на снимките, пускам темата за заявки на желани бройки от новия календар на Шкода клуб България. Аналогично на миналата година, предвид колекционерската стойност на изданието, отново ще бъде заложено на дебел и качествен картон. Крайния резултат, надявам се отново, ще оправдае очакванията ви.

 

Искам да благодаря на всички вас, които изратихте своите снимики. Тези, които не попаднаха в изданието е било или защото са с ниска резолюция или защото не остана място. Направихме една допълнителна, 13-та страница, само за да може да публикуваме повече ваши фотографии. Искам да благодаря на Иво (Белята) и Патрик за цялостно оказаното съдействие и отделеното време за аранжирането и финализрането на календара, в който има и направени от тях снимки, които със сигурност ще забележите.

 

За поръчката на изданието следва да пишете тук в темата, а на лично съобщение (ако не сте от/в София) да ми предоставите две имена, мобилен номер и офис на Еконт или адрес за доставка с Еконт или Спиди. Може и да ми пишете директно на лично, без да ползвате тази тема. Хората от/в София ще могат да си вземат заявените бройки на среща пред НИМ, която ще бъде регулярна или извънредна, както се разбереме. Ако някой не може да си вземе поръчката на нея, не е проблем да му я изпратя с куриер.

 

Миналата година имаше няколко души, които си поръчаха бройки, а после не си ги взеха. Тази година, ако заявят отново, желанието им няма да бъде взето под внимание. Моля за коректност, защото някой плаща календара преди той да стигне до вас.

 

Календара ще бъде раздаван/изпращан или преди Коледа, или между Коледа и Нова година.

 

Календара тази година ще бъде с една страница в повече. Ще има корица, 12 месеца и една допълнителна, която ще бъде изненада и няма да я намерите сред долните снимки:

 

 000 Korica_White.jpg

 

001 January.jpg 002 February.jpg 003 March.jpg

 

004 April.jpg 005 May.jpg 006 June.jpg

 

007 July.jpg 008 August.jpg 009 September.jpg

 

010 October.jpg 011 November.jpg 012 December.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    9

  • PRR

    3

  • roodnb

    3

  • kukumitcin

    2

Най-много писали в темата

+ 3бр. за Малкото

 

Евала за корицата, много приятно съм изненадан  :ireful:  :derisive:  :fool:  :air_kiss: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми, но защо почти всички снимки са с Октавии? Няма ли добри снимки и на другите модели?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми, но защо почти всички снимки са с Октавии? Няма ли добри снимки и на другите модели?

 

Ми дискриминация друже. :nea:  :angry_jumping:  :tongue_1:  :fiu:

1 бр. от календара за 2017 г. и за мен ще искам/заявявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми, но защо почти всички снимки са с Октавии? Няма ли добри снимки и на другите модели?

Тази година имаше много изпратени снимки. Но за съжаление голяма част от тях бяха с качество по-ниско от нужния минимум за приличен печат.

 

+ 3бр. за Малкото

 

Евала за корицата, много приятно съм изненадан  :ireful:  :derisive:  :fool:  :air_kiss:

Да се обръсна ли за тази последната иконка на живо? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година имаше много изпратени снимки. Но за съжаление голяма част от тях бяха с качество по-ниско от нужния минимум за приличен печат.

 

Да се обръсна ли за тази последната иконка на живо? :P

 

:tongue_1:  :banger_2:  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.