Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно звукът на vRS !


VRS21

Recommended Posts

Здравейте колеги,повдигам темата защото ми е малко странно защо шкода vRS не звучи точно като vRS !!! Или иначе казано звукът от мотора и генерацията по нищо не подсказват,че под капака се крие спортна версия на шкода !? Та питането ми е : защо при голф GTI (примерно) звукът е плътен и хубав и те подтиква да го "ръчкаш в бъбреците" а при шкодата звукът е като на сушоар ! Умишлено ли е направено така ? Интересува ме дали има вариант чрез генерация или някъв спортен филтър мога да накарам моята "убавица" да подсказва на участниците в движението,че около тях се движи спортен автомобил ? Не търся "селки тунинг" от типа гърне от Илиянци или OLX,по скоро хубав плътен звук като от клипа по долу !

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано и на голф класата ми звучи твърде синтетично...

 

Ако искаш звук си вземи Порше...или мотор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако имам пари за порше надали ще пиша по форумите :) Мотор си имам! Повдигнах темата от чисто любопитство. Незнам за вас, но на мен лично ми е странно как уж премиум модификацията на Шкода не е помислила за това,все пак въпросния модел се предполага че ще бъде купувам и шофиран от млади хора,любители на спортно звучащи автомобили!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Според мен причината е, че не са сложили спортна генерация заради по-ниската цена и пазарно позициониране на марката спрямо голф.

Твърде жалко, защото аз лично обичам добрия звук на мотора заради адреналина, който повдига.

Сто процента продават гърнета за целта, които да вадят хубав звук (но с поръчка от германия).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.