Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Канбус и мултимедия за Фабия 2


ogy76

Recommended Posts

Здравейте,

искам да разбера нещо. Поръчах си мултимедия двоен дин за Фабията от китайски сайт. В окомплектацията пише, че има канбус и ще може да показва парамети на колата /нещо като ОБД2/. Питането ми е някой дали има подобно нещо и дали работи. За целта производителя предлага и блутут ОБД2 четец, който се свързва с мултимедията и дава нужните данни. 

Автомобила ми е Фабия 2 1,4 TDI 2010г BNV-мотор.

Предварително благодаря за информацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"ОБД2 четец" - да не е това синквото което се слага в диагностичната букса? Аз имам такова, но не мога да го накарам да тръгне при мен и да ми дава информация на телефона. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за това става въпрос. Може би ти трябва диска с драйверите за комп, а за телефон имало приложение в Андроид маркета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Torque PRO и куп други, но все пак не успях аз... За компютър няма смисъл, за там най-добре ваг-ком кабел. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам подобна джаджа, подарена ми беше от колега от клуба, който си я беше купил, но се оказа, че не поддържа неговата кола (двигател). Ами какво да ти кажа - не само, че джаджата издържа само 4-5 пускания, ами и е пълен т**ак - много бедно откъм каквито и да било данни, грешките не ги виждаш, не можеш да ги триеш, абе въобще, моят съвет е да не се занимаваш с такива неща, ами да си вземеш един лаптоп с нормален кабел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

питането ми беше по-скоро за мултимедията и съвместимоста и със колата посреством канбуса, а темата се измести към четеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.