Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

До колко 5 годишна е 5 годишната гаранция от Еуратек?


Vigilante

Recommended Posts

Здравейте, имам шкода рапид, купена от Еуратек София 2014 г. В приемо-предавателния протокол, както и във всички реклами и рекламни материали, е посочено, че (удължената) гаранцията на автомобилът е 5 години. Наскоро обаче погледнах другия документ даден ми от Еуратек - "Пълна документация за удостоверяване", където края на гаранцията е дата, която е 4 години и нещо от датата на закупуване.

Моля, който също наскоро е купувал автомобил от Еуратек да ми каже и при тях ли е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа развръзката, ако някой друг има същото чудене - след като им писах и естествено седмица не получих отговор, отидох на място, където ми показаха в системата, че там е правилния срок на гаранцията и казаха, че "Пълна документация за удостоверяване" не е никакъв документ (а това в него било просто сгрешено) така или иначе. Да речем, че нещата са така и, че подписания от тях приемо предавател протокол е доказаталство.

Неприятното е, че не отговориха на запитването ми и трябваше да бия път до там, също така не пожелаха да издадат нов документ с правилната дата и техни подписи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моята сервизна книжка има отбелязано удължаване на гаранционния период, както и в самия договор ако не се лъжа. Едва ли има от какво да се притесняваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако им предложите снимки на колите си, с "гранатомети" и тн фотографски апаратури и много лаете по форуми, не 5, ами 7год пълна гаранция ще ви дават ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моята сервизна книжка има отбелязано удължаване на гаранционния период, както и в самия договор ако не се лъжа. Едва ли има от какво да се притесняваш.

Моята сервизна книжка е електронна и единствените 2 документа, които имам са 2-та които споменах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.