Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джанти Skoda Octavia RS 3 2.0 TSI


psexec

Recommended Posts

Здравейте, 

от 2 седмици съм горд собственик на Skoda Octavia RS 3 2.0 TSI 2016. В момента е с летни 18", бих желал зимата да сложа 17" джанти. Можете ли да ми кажете какъв е подходящия размер, виждам че в книжката пишат, че трябва да са 7,5j, но какъв offset не видях да пише.

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според това - http://www.skoda.lv/files/catalog_eng/octaviars.pdf са 7,5j затова реших, че това са стандартните джанти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едните ми джанти са 7,5J и гума широка 225 е много разпъната и няма борд, който да пази джантата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ет 51 на 7,5j са оригинално.

Може да сложиш 7.5 или 8j но с ет 45.Иначе стърчат грозно на вън и най лошото, колата става неспокойна. Има влияние във волана и пътното поведение, при неравности по пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.