Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Капаче за гърлото на резервоара за гориво


radoslavyovev

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Карам Шкода фабия 2 фейслифт комби и доста неприятно за мен е, че капачето за гърлото на резервоара за гориво дори и при задействане на централното заключване остава просто една ламарина, която може да бъде отворена (счупена) и след това да бъде отключена капачката на резервоара и съответно източено горивото без да бъде задействана алармата на колата.

Всички фабии ли са така и се разчита само на капачката на резервоара или при други модифакиции (модели) на марката този недостатък е отстранен. Всъщност аз отключвам с един ключ въпросната капачка, вратите и стартирам двигателя на автомобила.

Споделям този проблем, защото преди карах поло комби 1997г., на което изкача "чопче", което заключва тази ламарина и ми е 1естно казано малко "тъпо".

Благодаря предварително за коментарите Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен преди фейса също е така - само капачката на гърловината се заключва. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.