Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задна чистачка - изкл. авроматичното пускане?


tisho_tch

Recommended Posts

Когато запаля колата задната чистачка почва да чисти автоматично. Това ще ме притеснява когато чистачките замръзнат през зимата. Има ли начин да изключа автоматичната им работа ?

 

Вече пробвах с VCDS, като махнах отметката "comfort function for rear wiper active"....но без успех. Посъветваха ме да разкача акумулатора за кратко за да валидирам, но не съм пробвал. Моля, да помогнете  със съвет ?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тръгва автоматично какво ще рече? тръгва без да си я пуснал ? трябва да има някакъв проблем тогава, постоянно ли работи като запалиш или прави само 1 ход и спира ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много странно, това не е екстра или настройка, според мен има някакъв проблем, все едно заедно със стартера даваш контакт и на ключа за задна чистачка, някой добър жичкаджия може би ще помогне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...наистина е странно, аз си мислех че има автоматично пускане при включена задна скорост...или нещо подобно.  Явно нещо се е бъгнало. Ако и през компа няма опция  да се оправи, смятам да я елиминирам  чрез бушона или по друг начин че ме дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задната чистачка би трябвало да сработи (един оборот) при включени предни чистачки, на какъвто и да е режим и превключване на задна скорост. Поне при мен е така. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.