Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Част от Рая" - Мала Скала (Чехия) 03.09.2016г. "Den s eMBéčkem"


Recommended Posts

  • Отговори 52
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mRt

    25

  • Mishelle

    2

  • ID A

    2

  • __smirnoff__

    2

Най-много писали в темата

Страхотно....благородно Ви завиждам :-) Уникално преживяване и атмосфера е било. Браво и благодаря че сподели с нас всичко това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина едно незабравимо пътуване.

 

Марто: Шкодата с табелата FOLLOW ME не е магистрална, а летищна :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошна фото история. По такъв готин начин може да я разкаже само Марто :)

Благодаря за споделянето й, за възможността да се докоснем поне малко до видяното от вас. Пътуването е било супер. Жалко, че не можах да присъствам. Видяли сте неща, които всеки фен на марката би искал да види. И не на последно място, в цялата тази еуфория не сте забравили за клуба и достойното му представяне пред чехите. Поклон!

 

А тази снимка кърти яко. Евала за идеята и че взехте табели:

037513501-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, поклон! :banger_2: :hi: Толкова много не съм се кефил не помня от кога! Хиляди благодарности за богато споделеното преживяване и благородна завист от моя страна към 4-ма ви с Коцето, Патрик и Лили! Изгледах и изчетох всичко на един дъх!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за снимките и за разказите към тях.  :plate_skoda:  Благородно ви завидях, за разходката, за колите и за щастието от това, че сте били там.

Много ми харесаха и вашите тениски :), но най много червения пикап и  малката количка паркирана до голямата  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само запалени фенове по марката, могат да направят такова нещо и да го преживеят по такъв начин.

 

Благодаря за споделените снимки и разкази!

 

П.С. Продължавам да съм сърдит, че нямам клубна тениска :)

Редактирано от Voyslav Filipov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събитието наистина беше доста впечатляващо! Както по съдържание, така и по организация. Навсякъде имаше само усмихнати хора, всички много ни се радваха и по един или друг начин спомогнаха да се почувстваме, като пълноценни участници в поредното издание на този парад на безупречни класики. Като човек, който смея да твърдя е запознат с историята и спецификата на ретро моделите, мога да кажа, че при стъпването на стадиона бях стъписан и наистина не знаех откъде да започна да разглеждам. Още в 9:00 сутринта имаше изключително сериозно присъствие на фенове и участници в това събитие. Като се има предвид какво е присъствието на старата школа по наши събития, 100+ класики, събрани на едно място е нещо като рожден ден и Нова година събрани в едно! Мога да пиша още много, но снимките говорят сами за себе си.

Благодаря на моите спътници в това пътуване, както и на организаторите на "Den s eMBéčkem" за топлото посрещане и предоставената възможност да ползваме един от личните им автомобили напълно безвъзмездно. Благодаря и на Марто за отделеното време за обработката и публикуването на снимковия и видео материал.

 

Благодаря и на malkiq, който изработи нашите "униформи", специално за събитието!

post-224-0-83517000-1477504727_thumb.jpg

 

Поздрави и до следващия път! :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално преживяване.Уникални автомобили.

Блазе ви.

Благодарности за споделените красоти и страхотни преживявания.

Гледах с голямо удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво да напиша.  Затова се и обадих на Марто да си поговорим. Ще се опитам да кажа нещо:

Много са емоциите за мен в тази тема. Невероятни автомобили, реставрирани по безупречен и безкомпромисен начин....и грижовно пазени и съхранявани.

Учудващо много представители на редките серии МВХ, 110R, 110LS, Рапид кабрио..... и това само от региона около Млада Болеслав.

 Очарован съм от отношението и уважението, ако щете и зачитането и признанието към нашите момчета - респективно Шкода Клуб Бг. от чешките колеги. Това показва, че феновете на Шкода са едно семейство без граници с големи сърца и ценности.

 

Поздрави за Пепи, Коцето и Марто. Късметлии големи!

Аз като бях в Чехия видях само ЕДНА 105 и тя беше изоставена на една улица - тотален скрап!

А те си ги пазили в гаражите. Даже са си със старите рег. табели от соц. времето. Имат си традиции хората. Историята е жива! Абсолютно уважение към марката. Като гледам снимките даже си мисля, че това уважение се е превърнало в религия.

Марто, благодаря за прекрасната тема и за огромния труд, който си положил за нейното създаване. Отсяване на най-доброто от огромен снимков материал. Подреждането му и неподражаемите ти коментари и разкази към снимките. Благодаря, че ни правиш съпричастни на това което сте видели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятна емоция е дори да разгледаш темата. Завиждам ви благородно момчета! Благодаря, че споделихте с нас тези моменти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са уникални пичове, много ми харесаха и видях на тях модели на Шкода за които не съм и предполагал, че съществуват. А 1-2 модела смътно си ги спомням като дете от движението им по Софийските улици. :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен, че споделихте преживяването с нас. Прегледах всичко подробно (около 5 пъти :) ) с голямо вълнение. Едно е просто да присъстваш, съвсем друго да вземеш участие и да те посрещнат така без да очакваш дори. Евала на организаторите. Задномоторните машини са ми слабост. Напълни ми се душата! :)

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това тука не е нито Библейско , нито Заводско !
:banger_2: :banger_2: :banger_2:

Редактирано от roodnb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сте си прекарали!Наистина много красиви стари автомобили,изискващи и,видно е,получаващи много специални грижи.

Благодаря,че го споделихте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах без думи просто от цялото това ви приключение! Не завиждам толкова за прекрасните шкоди, които сте видели и докоснали, колкото за атмосферата, в която сете се потопили. Жестът на домакините развенчава мита за чешкото НЕгостоприемство особено към българи, но пък потвърждава друг - че шкодаджиите навсякъде по света са специална и по-качествена порода хора :) Марто, огромно благодаря за снимките - качеството им както винаги просто не се нуждае от коментар... и поздравления, че предвидливо си се сетил да вземеш достатъчно батерии "на килограм" за апарата ;)

Много зарибяващ е целият репортаж и още отсега почвам да планирам за догодина нова екскурзийка, обаче с истинска класическа Шкода или по-скоро шкоди, ако намеря повече съмишленици. В тая връзка ще е интересно да споделите някакви обобщени финансови параметри на цялото пътуване и престои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Реших да "събудя" малко темата , та да има четиво за почивните дни  :tongue_1:

Приятно гледане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше се надъхам яко.......Т. е. получавам вдъхновение от тази тема и....... Ще вадя 120ката за някое кръгче из Пловдив :pioneer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо сформирай среща :)

 

Ше се надъхам яко.......Т. е. получавам вдъхновение от тази тема и....... Ще вадя 120ката за някое кръгче из Пловдив :pioneer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз направо не знам къде и как съм спал последната година, та чак сега я виждам тази толкова невероятно прекрасна тема... Останах без дъх, направо страхотно! Почти бях с вас чрез снимките, от първия до последния ред не мигнах, не трепнах! Страхотна сбирка са организирали, страхотни коли! А жеста със 110-ката... неописуемо! Едно голямо браво! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...
  • 4 месеци по-късно...

Малко да повдига тази невероятна тема! Скоро предстои поредното издание на събитието, за съжаление няма да мога да присъствам, но съвсем сериозно се замислям за следващата година да го посетя, така че ако има желаещи, ще се радвам да се организираме и да се опитаме да повторим това невероятно изживяване. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.