Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Монтиране на предно vRS лого


Mishelle

Recommended Posts

В Еуратек, като оригинални аксесоари/части, се продават предната и задната vRS емблема. Задната пристига с двойнозалепваща лепенка и монтажа е ясен. Въпросът е за предната, която няма фабрична лепенка. Как се монтира на решетката? Гледах моята, изглежда сякаш е излята заедно с гриловете. Което ме навежда на мисълта, че е залепена с лепило, не с лепенка. Ако е с лепило, какво препоръчвате? При Fabia vRS са го измислили с шпилки, ама при Octavia...

 

Octavia 2 vRS Facelift лого:

 

1ZO853679B.jpg

 

Fabia 2 vRS лого:

 

1ZO853679B-scr.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепя ги с капчица.На локтайт.Лесо надраскай местата на контакт.

Редактирано от bega4kata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мина ми през акъла като най-лесен вариант. Въпросът е дали ще държи на дъжд, студ и водоструйки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Иван,на Милчо,последно лепих,че си слагаха черни от 230 и държи яко.Не се притеснявай.

Редактирано от bega4kata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай лепила САМО за външен монтаж /черен силикон монтажен - няма махане, с това съм си лепил спойлера на Октавията/! Двойнолепящи на 3М за външен монтаж единствено бих използвал аз :)  Лепил съм лайсните на клуба и само това държи на препаратите на автомивката.

Каноконлит Е и другите производни "били" на органична основа и след време падат, не издържат на метеорологичните условия. Пробвал съм с Бизон, капчица, и още някакво беше уж за "пластмаса" и т.н. но след време пада на люспи и направо си става "като сух сопол", сори за израза :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък няколко продукта на Бизон съм пробвал и съм доволен включително съм си залепил едната странична лайстна с двойнолепяща и за сега нямам проблем с мивки и т.н. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо, да!!! Бях го забравил!!! Двукомпонентното лепи и няма сваляне вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.