Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте колеги


Borislav

Recommended Posts

Някой от София има ли възможност да дойде с мен, да видим една Шкодичка. Искам да я купя, но имам съмнения отностно двигателя. Купето е много запазено, но в съдчето за антифриз цветът е ужасен цвят на боза,но е рядко не е гъсто. Затова преди да се хвърля, нека някой колега, който разбира да дойде с мен. Ще почерпя! Много благодаря на отзовалите се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави телефон, тази седмица съм до обяд на работа и мога да дойда. Не искам да ме черпиш. Като цяло купето е много по - важно от мотора, а кафяфото в казанчето е ръжда от тръбите. Аз моята я купих на репатрак. Мотор се прави, без грижи.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл! Има ли обява в интернет за колата? Ако да, дай да я видим, някой може да знае нещо за въпросният автомобил.

 

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.