Jump to content
Ако имате проблем с вход във форума, моля кликнете и прочетете. Прочетете повече... ×
skoda-auto.bg     autozone.bg

Mishelle

Преди появата на Kodiaq в България

Recommended Posts

shaft

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Izolini

Голям проблем - тествах Кодияка и ми хареса прекалено много. Уникално стабилно взима завоите, става за спортно каране въпреки височината.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mimo4o

От месец и малко съм собственик на 2.0 TDI 150 ks. Кодиак амбишън. Автомобилът като цяло не е лош - окачване и поведение на двигател скоростна кутия е добре.

Имат един съществен проблем, който още като го тествах  забелязах - пластмасите вътре дрънчат ужасно. Неописуемо гадно усещане на отвратителните интериорни материали. Не мога да повярвам, автомобил, чиито цени започват от 50 к и нагоре да е направен толкова некачествено. А колата е само на 3 к километра. Представете си какво ще бъде след 100 к. Недопустимо е!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Milen Dimitrov

Направи рекламация в ЕТ за скърцането.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bonethugs

От месец и малко съм собственик на 2.0 TDI 150 ks. Кодиак амбишън. Автомобилът като цяло не е лош - окачване и поведение на двигател скоростна кутия е добре.

Имат един съществен проблем, който още като го тествах  забелязах - пластмасите вътре дрънчат ужасно. Неописуемо гадно усещане на отвратителните интериорни материали. Не мога да повярвам, автомобил, чиито цени започват от 50 к и нагоре да е направен толкова некачествено. А колата е само на 3 к километра. Представете си какво ще бъде след 100 к. Недопустимо е!

Да си беше взел мини купър за 50 бона, разбирам да имаш претенции за материалите. Ама какво очакваше да получиш от 7 местен SUV за тези пари? Един от най-евтините на пазара..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
igeorgiev82

Да си беше взел мини купър за 50 бона, разбирам да имаш претенции за материалите. Ама какво очакваше да получиш от 7 местен SUV за тези пари? Един от най-евтините на пазара..

Логиката ти е убиец!А ти сядал ли си в Мини Купър да видиш,че там пластмасите не са като за 50к.а по зле.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
PRR

Имат един съществен проблем, който още като го тествах  забелязах - пластмасите вътре дрънчат ужасно. ...

Недопустимо е!

Колега, отиди в ЕТ да я огледат. Наистина за това време и тези километри е недопустимо да трака нов автомобил! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Velichkov

Здравейте колеги,за да не отварям нова тема реших тук да ви попитам за мнение.Вчера бяхме с жената в ЕТ и ни направиха една оферта за Кодияк,аз мислех бензинов двигател,всички ме разубеждават за дизелов.Още не сме карали колата,другата седмица ще е.

Та въпроса ми е,имали някой собственик да каже как се представя един дизелов мотор 4 по 4,със 7DSG.Предложиха ми 2тди 140кв мотора.Можело разбирасе и RS но нямам нужда от чак толкова мощна кола,не мисля да се правя на ралист с нея при полужение,че все едно от децата ще е вътре.

Дилемата между избор на кола беше дали Кодияк или WV Т-Рок но всичко до преди тест драйва клони към Шкодата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Nikolas_N

Различни класове са двата модела. Кодиак е значително по-голям. За представянето- трябва лично да покарате, за да прецените за себе си. За мен е достатъчно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Velichkov

Днес живот и здраве ще се покара колата да видим,поне ще е с желаното от мен оборудване и може да видя реално всичко.Притесняват ме тия 120 дни за поръчката.Чета по форума колеги са чакали и повече,а ми казаха че можело и по бързо да дойде.Ама да не стане за другото лято.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Izolini

Влюбен съм в Kodiaq RS! Дали да не продам някой апартамент (ясно ми е, че бъбрек няма да стигне)?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
digitalundgrd

Според мен нещо хората от Млада Болеслав леко са се "объркали" с тази цена от 60 000+ ЕВРО...

https://m.mobile.de/fahrzeuge/details.html?dam=0&ecol=GREY&id=271817366&mga_d188=DesktopVIPAutomaticRedirect&ms=22900%3B19%3B%3B&od=down&ps=0&pw=147%3A&s=Car&sb=p&sfmr=false&vc=Car

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft

Хахахахахахахахахахаххаахахахахаххаахаххахахахахахаха!

.....

За тия пари ще си купя новото Санта Фе...което с ремап ще стане същите коне, но е с по-голям двигател, хиляди пъти по-красиво е, има форми, има характер, има стойка и е 7местно...

Хората забравят къде се намират, наистина :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
prosatanos

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване