Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Преди появата на Kodiaq в България


Mishelle

Recommended Posts

  • Отговори 65
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shaft

    8

  • Izolini

    6

  • igeorgiev82

    6

  • Milen Dimitrov

    4

Най-много писали в темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Голям проблем - тествах Кодияка и ми хареса прекалено много. Уникално стабилно взима завоите, става за спортно каране въпреки височината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

От месец и малко съм собственик на 2.0 TDI 150 ks. Кодиак амбишън. Автомобилът като цяло не е лош - окачване и поведение на двигател скоростна кутия е добре.

Имат един съществен проблем, който още като го тествах  забелязах - пластмасите вътре дрънчат ужасно. Неописуемо гадно усещане на отвратителните интериорни материали. Не мога да повярвам, автомобил, чиито цени започват от 50 к и нагоре да е направен толкова некачествено. А колата е само на 3 к километра. Представете си какво ще бъде след 100 к. Недопустимо е!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От месец и малко съм собственик на 2.0 TDI 150 ks. Кодиак амбишън. Автомобилът като цяло не е лош - окачване и поведение на двигател скоростна кутия е добре.

Имат един съществен проблем, който още като го тествах  забелязах - пластмасите вътре дрънчат ужасно. Неописуемо гадно усещане на отвратителните интериорни материали. Не мога да повярвам, автомобил, чиито цени започват от 50 к и нагоре да е направен толкова некачествено. А колата е само на 3 к километра. Представете си какво ще бъде след 100 к. Недопустимо е!

 

Да си беше взел мини купър за 50 бона, разбирам да имаш претенции за материалите. Ама какво очакваше да получиш от 7 местен SUV за тези пари? Един от най-евтините на пазара..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си беше взел мини купър за 50 бона, разбирам да имаш претенции за материалите. Ама какво очакваше да получиш от 7 местен SUV за тези пари? Един от най-евтините на пазара..

Логиката ти е убиец!А ти сядал ли си в Мини Купър да видиш,че там пластмасите не са като за 50к.а по зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат един съществен проблем, който още като го тествах  забелязах - пластмасите вътре дрънчат ужасно. ...

Недопустимо е!

Колега, отиди в ЕТ да я огледат. Наистина за това време и тези километри е недопустимо да трака нов автомобил! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте колеги,за да не отварям нова тема реших тук да ви попитам за мнение.Вчера бяхме с жената в ЕТ и ни направиха една оферта за Кодияк,аз мислех бензинов двигател,всички ме разубеждават за дизелов.Още не сме карали колата,другата седмица ще е.

Та въпроса ми е,имали някой собственик да каже как се представя един дизелов мотор 4 по 4,със 7DSG.Предложиха ми 2тди 140кв мотора.Можело разбирасе и RS но нямам нужда от чак толкова мощна кола,не мисля да се правя на ралист с нея при полужение,че все едно от децата ще е вътре.

Дилемата между избор на кола беше дали Кодияк или WV Т-Рок но всичко до преди тест драйва клони към Шкодата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Различни класове са двата модела. Кодиак е значително по-голям. За представянето- трябва лично да покарате, за да прецените за себе си. За мен е достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес живот и здраве ще се покара колата да видим,поне ще е с желаното от мен оборудване и може да видя реално всичко.Притесняват ме тия 120 дни за поръчката.Чета по форума колеги са чакали и повече,а ми казаха че можело и по бързо да дойде.Ама да не стане за другото лято.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Влюбен съм в Kodiaq RS! Дали да не продам някой апартамент (ясно ми е, че бъбрек няма да стигне)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен нещо хората от Млада Болеслав леко са се "объркали" с тази цена от 60 000+ ЕВРО...

 

https://m.mobile.de/fahrzeuge/details.html?dam=0&ecol=GREY&id=271817366&mga_d188=DesktopVIPAutomaticRedirect&ms=22900%3B19%3B%3B&od=down&ps=0&pw=147%3A&s=Car&sb=p&sfmr=false&vc=Car

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахахахахахахаххаахахахахаххаахаххахахахахахаха!

.....

 

За тия пари ще си купя новото Санта Фе...което с ремап ще стане същите коне, но е с по-голям двигател, хиляди пъти по-красиво е, има форми, има характер, има стойка и е 7местно...

 

Хората забравят къде се намират, наистина :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.