Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Теч в купето от задна лява врата


BlackSpot

Recommended Posts

Здравейте, имам проблем със задна лява врата и това, че от миналата година забелязах при силен дъжд влиза вода. Тогава ми се беше намокрил мокета, лятото го изсуших. Колкото и тъпо да изглежда сложих кухненска кърпа от вратата до стелката, за да се събира водата в стелката, за сега, просто да не се мокри мокета.

Знам че Ф1 имаше фабрична недомислица в задните врати, но при Ф2 мисля, че е коригирано, значи това отпада. Уплатнението ми се вижда наред, дренажните отвори на вратата също не ми се струват запушени. Водата влиза единствено от там, където е парцала на снимката...

Мисля да разглобя вратата и да видя вътре има ли следи от вода.

Някои колега с Ф2 да е имал подобен проблем?

Поздрави!

post-2406-0-09675900-1476341176_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/46737-често-задавани-въпроси/азтака си оправих на вратите много ми течаща
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, но както по-горе съм написал:
 

Знам че Ф1 имаше фабрична недомислица в задните врати, но при Ф2 мисля, че е коригирано...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони , може нещо да е коригирано , но съм убеден , че дори и при Ф3 продължават да лепят тавите с онази лепяща сива гадост , която също толкоз гние от влагата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен вече няма тави, всичко е излято със самата врата. Разглобих и си завирах ръката до дренажния отвор, но не е запушен и не се събира вода.

aa8728s-960.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Е така разглобена вратата я затяори и някой да полива вода с кофа отвън. Веднага ще хванеш от къде е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

Използвам темата, да не пускам нова. И при мен се прояви този теч, точно от задна лява врата. Ти намери ли някакво решение тогава колега ? Огледах дренажните отвори, но и при мен не изглежда да са запушени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет ами не, един път го има един път не. Неуспявам да разгадая какво става. Отварях врата след като видя теч, вътре всичко ми се вижда сухо. В разни руски сайтове, споменаваха, че може да е от уплатненията на прозорците, но не знам. Вътрешното уплатнение го вадих, размествах, но без успех... Поздрава :)

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.