Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубни фланелки 2016


Recommended Posts

Шрифта на ШКБ да си остане класическия, както е предложил Петър/Шкода 105РС/

Отпред в ляво под логото да бъде надписа ШКБ. Надписа Шкода, който е над логото да се премахне.

Ника е добре на ръкава.

Дразни ме този голям надпис на гърба. И то на гърба. Защо?

Много едър шрифт. Ненужен според мен. Да не кажа кичозен.

 

п.п. Това, като идея. Далеч съм от мисълта да си налагам мнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 359
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Stucata

    64

  • maxrpm

    34

  • legaltk

    26

  • Алекси Георгиев

    19

Най-много писали в темата

Пичове, нормално е всеки да има собствено виждане за нещата. Разбирам, че колкото хора, толкова различни гледни точки. Като цяло усещането ми е, че няма особено желание (не казвам никакво!) за нови тениски, а още по-малко такива, които "официално" да се нарекат "Клубни, реколта 2019г." :) При това положение, не хабете време за тази тема. Още веднъж благодаря за отзовалите се да помогнат! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Двама Човека - Три Мнения! Както обикновенно. Предлагам друга идея - Ръководството на "Skoda Club Bulgaria" да Определи даден Знак, Лого, Надпис и/или Емблема, със свойте си специфични размери, форми, изобщо дизайн, да се качи файл, във формат за печат и от там нататък, всеки да си я отпечатва където и както прецени. Аз продължавам да съм "За", да се случи Проект "Клубна Тениска".

 

До "Stucata" - Не се предавай така лесно. Моля. Според мен има и не малко Хора, които биха си Закупили Тениска ако има готови. Смисъл, Хора - които нямат никакви претенции, нито пък смятат (като тези, които пишем в тази Тема), че биха могли да са полезни с нещо, свързано с осъществяването на този иначе много хубав Проект. А със сигурност има и такива, които просто нямат време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Stucata написа:

............. Като цяло усещането ми е, че няма особено желание (не казвам никакво!) за нови тениски, ........... 

 

Според мен това може да се разбере, ако бъде пусната тема за поръчки.

Тази тема е по-скоро за дизайна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги според мен черния вариант с логото и надпис Шкода е добър надписа на гърба е по-добре да е еднакъв.Класическия надпис за стикер е добре но на по-голяма площ България някък ще се губи все едно че ни е срам,че сме Българи.Да се пусне тема да се видят колко желаещи има и ако са достатъчно да се мисли за поръчка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги само да потвърдя че ще си поръчам поне една тениска ,без значение на какъв дизайн на клубния надпис ще се спрем на финала .

На мен най ми допада варианта емблема на гърдите ( класическата , макар че някой искат по-модерната ?) , клубния надпис на гърба както е на стикерите по колите ни и ника на ръкавчето . А за цвета на тениските и двата предложени варианта са много добри , а както се разбра може и бяла да бъде . 

Хайде да се преброим първо желаещите , после да си спретнем едно гласуване за вариант и да действаме .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, tuningmania написа:

До "ВСИЧКИ" - Двама Човека - Три Мнения! Както обикновенно. Предлагам друга идея - Ръководството на "Skoda Club Bulgaria" да Определи даден Знак, Лого, Надпис и/или Емблема, със свойте си специфични размери, форми, изобщо дизайн, да се качи файл, във формат за печат и от там нататък, всеки да си я отпечатва където и както прецени. Аз продължавам да съм "За", да се случи Проект "Клубна Тениска".

Идеята на Стуцата ми харесва от самото й начало. Дизайна е супер. Причината да не се включа със заявка е много проста - за мен няма размер. Не се жалвам, той Стуцата няма как да е виновен за това. Малко са фирмите, предлагащи рекламна изработка на тениски, които да се впишат над определен размер.

 

Относно идеята ти. Логото на Шкода не е наша собственост. Избира се от всички емблема, която ще се използва. Ника няма определен начин на изписване. Решава се шрифт, размер и готово. Единственото, с което мога да съдействам и което си има определен начин на изписване е клубния надпис. Мога да го предоставя във векторен вариант, ако искате да ползвате него. Велко по този въпрос бърка. Защото едно е да изпишеш три думи на един ред, както са табелите за рег. номерата. Там е лесно и въпрос на вкус и избор на шрифт. Съвсем друго е две думи да са отгоре, третата отдолу. Без значение от шрифта, надписа винаги ще изглежда, че е съвкупност от поне два различни шрифта. Защото България на втория ред трябва да е с по-голямо разстояние между буквите, ако ще бъде с дължината на Шкода клуб. Или съответно с по-голям размер. Може би в скоро време ще се обърна към някой дизайнер, да изработи клубен надпис, който да е еднакво изглеждащ както на един, така и на два реда (ако има два реда). Защото това си е custom продукт. Веднага отварям скоба по този въпрос - обърнете внимание на оригиналния надпис SKODA, след това вижте продължението CLUB BULGARIA от табелите за номерата. Един и същи шрифт, различен резултат (не визирам само разстоянието между буквите). Надписа е супер, еваларка на Гената. Но ако ще става клубен, има много работа по него. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност относно шрифта на табелите е малък компромис , инак ако трябваше всичко да е еднакво разтеглено , щеше да се получи един слят надпис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина, ако всичко беше еднакво в надписа, няма стил, а просто надпис, пляснат сякаш без желание и настроение.

Моето мнение е: надпис на гърба с едър шрифт "Шкода клуб" и с по-дребен "България" под него.

Отпред в ляво - лого (с цвят) и надпис "Шкода". Ника - на ръкава си е супер. Тук изниква един въпрос... Проблем ли ще са по-дългите никове на някои потребители и латиница или кирилица?

Цветът казах - черно с зелен кант.

От мен - това е.

Броя се за поръчка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дотук преброих зявили да закупят - digitalundgrd, mordo - 2 br., krsgogo, SKODA 105 RS - по 1 от двата цята, ohboli 19, forensic, Алекси Георгиев или общо - 9 бр.

 

Редактирано от Forensic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, стига сме спорили. Получава се като при нас юристите - колкото юристи, толкова мнения по даден въпрос. Нека се спрем на предложените варианти:

1. Черна тениска със зелен кант, отзад надпис "Skoda Club Bulgaria" (големина и шрифт, които да са естетически издържани); отпред - логото на "Шкода" и надпис "Skoda"; на ръкава - избродирана позивната на всеки от нас. 

2. Зелена тениска - същото, както при черната.

Пускайте нова тема за поръчки, за да си ги подадем официално. Нека съберем поръчка за поне 20 бр., за да има смисъл от цялата дейност. При следващата поръчка винаги можем да променим дизайна.

П.с. мене ме бройте за поръъчката 1 бр. черна и 1 бр. зелена, размер М, че са вталени, а не съм на 20 години.?

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам клубна фланелка за 2019г.Желателно е обаче това да стане през 2019г.Затова:

1) Поздравления към Стоян,за инициативата+бързината на представяне на вариантите,със съответната финансова рамка.?

2) Това е темата за мнения по бъдещата визия на клубните фланелки и ако това са одобрените варианти от повечето колеги,аз ще се присъединя с поръчка на 2 бр. 

Моето мнение по дизайна е, че предпочитам да виждам своята "клубна принадлежност" на снимките а не, че просто съм си закупил фирмена фланелка от Шкода.

Това за отпред.

За отзад, предпочитам да  виждам...... вместо "задник" с надпис отгоре,  "задник" с емблема  отгоре.Така мога да се персонализирам под логото,

модел и модификация...

3)Не може да се правят клубни фланелки а да  няма размери за всички!

4) Към фланелките трябват аксесоари...капи,цайси,боти, шалчета, пискюли..И к'вот там се сетите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, съгласен съм за изписването и разтеглянето. Т’ва обаче се получва, когато искаме да е подреден надписа - на два реда, но с еднаква дължина - то, няма начин да не се разтегли. Ако обаче бъде изписан на два реда без нужда от подравняване, а долната дума (България в случая) е в средата - шрифта си се запазва :) Аз т’ва имах в предвид. И чисто (пак отбелязвам - за мен) изглежда по-изчистен и семпъл. Иначе - каквото и да се избере за гърба - аз се включвам с една черна блузка - просто ме кефи много цвета и зеления кант на ръкава. Въпреки че блузки с якички не нося - такава ще си взема обезателно :)

А за виждането на колегите, за които надписа (начина на изписване/шрифта) на ШКБ е индентификация към самия клуб - ОК. За ме - самото име “Шкода Клуб България” си казва всичко!

И сега всъщност, пишейки т’ва, в главата ми изниква въпроса... Защо да не е на български надписа? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Прекаленото изкусуряване на нещата, води до нови кусури"

Важна е идеята - не тениската! Тя си е за нас и САМО за нас!

Какво толкова има да се изправят краставиците, като и без това ще ги правим на салата ?!

Смятам, че просто трябва да се вземе "някакво" крайно решение и да се действа.

В крайна сметка, каквото и да решите - аз съм ЗА!

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ми гарантира, че размер XXXL /3XL/ е близо до истинския и няма да изглеждам като Азис в ранния му период, т.е. - че блузката ще ми стои що годе нормално /като за дърт дебелак/, искам по един брой от трите цвята /или поне черна и зелена/.

Честно казано, нямам никакви претенции, кой точно вариант ще одобрите. 

На път сте, с безкрайно глупавите си претенции, да унищожите една добра и с възможност да бъде добре реализирана, идея !!!

Хайде малко по мъжки се дръжте, а не - тази буквичка ми е къса, тука искам кльомбичка, а надписа що да не е и на китайски, ако може единия цвят да е сурусинкяв с преобладаващо розово, и да има еднорози, и прочие лиготии...

Все едно, че ще затворите по едно имане пари в тези блузки !

 

Поздрави на всички манИкени !

 

П.С. Стояне, дай да се преброим и да пускаме поръчката. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Боре, относно размерите на тениските, в сайта на производителя им (Sol's) открих тази табличка ("А" трябва да е дължина, а "В" - ширина през гърдите като, за да се получи обиколката, трябва да се умножи по 2). За ориентир - аз се натъпках в L-ка, която трябва да е за гръден кош с обиколка до 110см, а  аз съм ок.120, т.е. има мегдан да се поразширяват...е, не до безкрай. 

Screenshot_20190115-115430.thumb.png.53fed29b5cd8479ea13fbfe577fc443a.png

 

Ако сте съгласни на вариантите, с които разполагаме към момента (отново прикачам черната с белите надписи за пример, като същото ще се отнася за зелената, но може би с черни надписи, за по-добър контраст), т.е. без да се правят промени, давайте да се преброим за една седмица например (до 24.01), като всеки каже какъв цвят иска и какъв размер. Дали има или няма желаещи, аз ще си направя по една черна и една зелена, ей така - за кеф, но ще си пусна XL-ка.

IMG-d06c424d070caaccaf54d2e2bd6523bf-V.thumb.jpg.7d682e6d55e827c585ef15c14c95fd60.jpgIMG-ba40c71a361d9e95d938186cfe31832a-V.thumb.jpg.8e65066fffe5d0d523d68a28906d979c.jpg

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре

XXXL

1 /една/ черна, 1 /една/ зелена и 1 /една/ бяла със зелено - ако изобщо е възможно.

Общо 3 /три/ броя, размер XXXL /3XL/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен

1бр черна с бели надписи XL и 1бр зелена /светлото/ с черни надписи XL.

Уточнете сумите и банковата сметка за превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен 1 бр. черна с бели надписи размер М и 1бр. зелена с черни надписи ( ако не може и с бели ще е Ок ) отново размер М . 

п.с. офертата за ника на ръкава ( десния ако може)  си остава , нали ?!  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Izolini

XL

Една черна и една зелена (също като @legaltk съм за бели надписи), както си казах още в началото.

(К'ъвто съм си тюлен се канех да си поръчам 3XL, ама @Боре ме отказа.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Пуснете отделна Тема за Поръчки, де.. Пак да питам - има ли шанс, някой да премери точните сантиметри на "XXXL"-а, например най-долу и на гърдите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.