Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубни фланелки 2016


Recommended Posts

  • Отговори 359
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Stucata

    64

  • maxrpm

    34

  • legaltk

    26

  • Алекси Георгиев

    19

Най-много писали в темата

Преди 5 часа, legaltk написа:

Предпочитам Вариант 1.

Какви размери има?

Трябва ли да имам такъв гръб като твоя?

Стандартните размери - от S - 2-3XL.

Гръб - и стандартна гърбина ще свърши работа :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да учавствам - за Вариант 1 съм, а като цвят - черната със зелени кантове, но и зеленото е ОК, ако повече предпочетат него и трябва да е само един цвят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за черната с зеления кант на якичката , за надписа , няма претенции , каквото изберат повечето от нас . 

Бройте ме с 1 бр.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми допадат и двата модела тениски, относно дизайна, препочитам вариант 1 и бих си взел от двата цвята по 1бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам вариант 1 за по-удачен, защото на гърба ще пише Шкода клуб България - няма нужда да го пише и отпред. Далеч по-хубаво ще е да има лого на гърдите! Тениска на Шкода без лого на Шкода, тениска на Шкода ли е ?! ?

Отново ще кажа, че черната със зеления кант е просто убииствено готина!

Поздрави за активните действия, Стояне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се включвам с една черна L размер, ако се стигне до осъществяване на проекта. (Пиша го да се преброим сигурните, с оглед на това да хванем минимума от 20 човека).

Относно оформлението - нямам претенции, както решат повечето колеги ;)

Редактирано от digitalundgrd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, извинявам се за забавянето. Ето го логото даже го намерих готово, надявам се, че ще стане. Направих го в няколко различни файла, да си избере човека. Поздрави! :)

https://www.dropbox.com/sh/5knlb0bic4ik2di/AAABACD2zchef1bwsIL_F0DWa?dl=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, @BlackSpot! Пуснах му линка на човека. ОК, засега уверено вървим към тениски "модел 2019г.". Да видим тия дни как ще ни визуализира проекта. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се стигне до поръчка бройте и мен.Харесва ми черната с вариант 1.Но каквото реши групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Поздравления за инициативата.

На мене ми допада вариант 1, черна. Включвам се с 2 бр. размер М.

Зелената тениска не може ли да стане се черни лога, за да има контраст? 

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам след като всичко е ок, да направим нова тема за самата поръчка. Поздрави!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стуци, пусни ми един номер с вайбър да ти метна нещо на него :) За шрифта...

моя е О8,седем,девет,3,осем,две,3,девет3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съдействието при набавяне на лого и шрифт. Ето как биха изглеждали тениските:

 

Черната отпред с бял надпис "Шкода" (със зелен надпис е забравил да ми я прати, но лесно може да се добие представа):

IMG-d06c424d070caaccaf54d2e2bd6523bf-V.thumb.jpg.4e7d0fa0e5d7d4be1070872e3d2a3d62.jpg

 

Черната отзад с бял надпис:

IMG-ba40c71a361d9e95d938186cfe31832a-V.thumb.jpg.9673fbe0da7d016c047da676481e1ad1.jpg

 

И със зелен надпис:

IMG-17c0b47e0da5ad1114c6084579c3b3c0-V.thumb.jpg.0eb4b75236971bbe060760a3cf703359.jpg

 

Същите кадри със зелената:

IMG-2584b9c7b8e1ff72769303cad8e9dca0-V.thumb.jpg.bbf0ccdcb26ca2c6621c75304af340bc.jpgIMG-a2afa43c8eb07ae0f18babad89af2587-V.thumb.jpg.bec6627fc99773200ce1f4e1094d4f4c.jpg

 

Ек така, за пълнота - един вариант с надпис и на гърдите:

IMG-447067c4142389242339d00a7311e143-V.thumb.jpg.45cf2e8b8e55f2bedaec53e8f39cc9d2.jpg

 

Който попита за бяла - няма грижи! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и девойки (ако четат). Дайте да пуснем нова тема и да се преброим хората, които искаме блузки, като в същото време уточним размери, цвят и бройки. Мислех да изпляскам нова тема аз, но...не намирам начин да пусна такава. Нито бутон, нито опция... Вероятно нещо пропускам или недоглеждане, та за т’ва да помоля някой, който може да свърши тази работа (с пускането на нова тема за поръчки) - да го направи. Според мен, блузките се случват мнооого симпатични! Благодарности на Стуци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чукни върху Шкода клуб България.

Дали ще може и черна, и зелена да се поръча - и двете са хубави.

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zloQQ написа:

Мислех да изпляскам нова тема аз, но...не намирам начин да пусна такава. Нито бутон, нито опция... Вероятно нещо пропускам или недоглеждане, та за т’ва да помоля някой, който може да свърши тази работа (с пускането на нова тема за поръчки) - да го направи.

Не е недоглеждане, Велко :)

Това е рекламния раздел на форума и пускането на нови теми беше забранено. Коригирах нещата. Вече можеш да пуснеш тема със заявки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво трябва да се направи, за да стане надписа на гърба като клубния. Така малко ми куца ... Ето какво имам предвид.

961024463_Stiker170x34.thumb.png.0602dc701c49e352ff23b0fea0371489.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах, има табели за номерата (нови), при които се използва точно този надписа - шрифт “Skoda Pro Bold” и заради т’ва, надписа на блузите е такъв. Взет е точно от табелите. Шрифта е абсолютно същия, какъвто е на автомобилите от 3-то поколение Шкода - 1:1. Дали ще се променя “клубния надпис” с използвания при новите табели по принцип ако изобщо се променя нещо във визията на клуба - нямам идея. Може пък т’ва да е новата визия :)

Лично мое мнение е, че така, с еднакви букви (шрифт), надписа е 100 пъти по-готин (съвременен някак) от колкото ако е изобразен в три различни шрифта. Винаги ми е бил странен с тези различни букви. Т’ва разбира се си е мое мнение. Хубаво е да кажат обаче хората как искат да се случат нещата, за да може ако повечето искат “трите шрифта” да седят на гърба - да се реагира и промени от Стуци на време. И след крайния вариант - да се поръчват :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Mishelle написа:

Не е недоглеждане, Велко :)

Това е рекламния раздел на форума и пускането на нови теми беше забранено. Коригирах нещата. Вече можеш да пуснеш тема със заявки.

Юли, нямах идея, че е имало ограничение. Щото аз само телефона ползвам последните месеци и реших, че може да пропускам/недоглеждам нещо. То може да си седи заключен раздела и някой от модераторите да пусне тема за поръчките. Само дето трябва да са сигурни хората, как точно искат да изглеждат блузите. Дали да са на гърба със шрифта от новите табели (Гената е ебаси манекена!) или да е с надписа с трите шрифта. Аз, личното си мнение дадох по-горе, но съм една “капка в морето” и съответно чакам поне няколко човека още да изкажат мнение, точно за надписа отзад. За ник-а на ръкава е ясно предполагам. Не знам също дали сте забелязали, но на едните снимки, логото отпред е емблема на Шкода, а на други пише “ШКБ”. Демек и т’ва трябва са се реши (според мен) и чак тогава да има тема за поръчки (ако изобщо се стигне до тях). Та, приканвам хората, които мислят да поръчват - да си кажат мнението. На мен лично ми харесва “новия шрифт” на гърба и логото или дори само надпис “Skoda” отпред. И черното определено е моя цвят. Гената питаше за бяло по-назад в темата - няма грижи, бялото винаги е било на мода :)

Та...пишете и да си направим блузи. Ако имате желание де - т’ва е към всички. 

Стоян си направи труда да разпита и предложи варианти. Събуди темата така да се каже. Ако пък някой друг има предложение - са не чака специална покана, а да си каже! А можем и да не пускаме поръчка - то т’ва е на негова (На Стуци) добра воля. Мен, разнообразието ме изкефи в предложения вариант в черно специално 

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко, всички тук вече писахме. Време е да се вземе решение.

Аз предлагам следното:

 

Цвят: Стоян каза, че може черно, зелено, бяло

Размер: S до 2-3XL

Цена: по калкулация, знаем я ориентировъчно

Отпред: лого + SKODA

Отзад: ШКБ, предлагам да е с един шрифт, който е шрифта от предния надпис

На ръкава: ника

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, legaltk написа:

 

Цвят: Стоян каза, че може черно, зелено, бяло

Размер: S до 2-3XL

Цена: по калкулация, знаем я ориентировъчно

Отпред: лого + SKODA

Отзад: ШКБ, предлагам да е с един шрифт, който е шрифта от предния надпис

На ръкава: ника

 

 

 

+1 Съгласен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Изказвам личното си мнение и не искам да ангажирам никого с него:

 

Хубаво би било "Надпис 1" и "Надпис 2" да са отпред, с оглед да се виждат по бъдещите Снимки. Може да са дублирани и на други места, но да ги има и отпред.

 

Надписи:

 

1. "Skoda Club Bulgaria": Да е изписан със същият шриф, както е на Клубните Стикери за Автомобил, тоест - както Колегата "SKODA 105 RS" го е посочил визуално в мнение номер 119 на тази Тема. Все пак вярвам, че тази визия е и някаква Традиция на "Skoda Club Bulgaria". Не бива да се променя, заради визуалните различия на всеки един от нас;

 

2. "Nick Name"-а на Човека: Тук, обратно на мнението ми от Точка 1, не виждам нищо лошо, всеки да изпише "Nick Name"-а си по свой начин. Нека това е индивидуализмът - все пак СМЕ различни, всеки по свое му.

 

Емблема:

 

1. Лично според мен, трябва да е такава, каквато е Официалната Емблема на "Skoda" към настоящият момент. Без Зелено, Без Червено, Без Златисто. Ако "Skoda" искаха да има Цвят, нямаше да я променят. Все пак, това не са някакви тематични Тениски, посветени на определени години от Историята на Марката "Skoda".

 

П.П.

 

Какво ще кажете да се помисли за ключодържатели, химикалки и изобщо всякакви идентификационни материали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.