Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубни фланелки 2016


Recommended Posts

  • Отговори 359
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Stucata

    64

  • maxrpm

    34

  • legaltk

    26

  • Алекси Георгиев

    19

Най-много писали в темата

Браво Саше крайно време е да се направят нови тениски. Старата я пръснах от носене и до ден дешен и се кефя.За дизайна споре мен е да се видят няколко предложения и да се избере най приемливото за клуба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента в главата ми е само сива кожа и още съм ядосан, счупих някой предмети и лични вещи, как я изпуснах... ще ми мине!

 

клуба мислете, радвам се че те кефи, аз също много съм я прал и съм лежал под коли с нея, като излезем с дизайна ще събираме желаещи, ще се съобразя с всички! Каквото ви хрумне , пишете, за да го обсъдим!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА, независимо от крайното общо решение за цвят, плат и т.н.

Никога не съм имал такава тениска и сега ми е много мерак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, нека  всеки обмисли, да направим една организация, до към 16-ти който е обмислил какво му харесва, нека пише в темата, да вземем в предвид и неговото мнение и да го измислим, да пуснем дизайна  и да поръчваме.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам докъде стигнахте, ама виждам че има спорове за модели. Намерих  няколко модела и мисля че са ок.   http://designeng.info/reklamna-teniska-model-03.php , http://reklamni-teniski.com/mazhki-reklamni-teniski-V-Neck.html  http://www.teniskite.biz/page.php?n=117388&SiteID=655  Сега сте вие наред да предлагате или да харесате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам голяма претенция за модела (като цяло идеята ми е за обикновена черна, памучна тениска), но идеята на Сашо беше за бродерия, а тук виждам само ситопечат.

Ако се мине на този вариант, мога да проверя във фирмата, в която жена ми поръча за тях. Така евентуално може да има спад в цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм с женска ориентация и не се изразявам правилно сега да поясня. Аз дадох идеи за модела на тениска, а съм съгласна да са с бродерия не са щампа - защото ще е по здраво и няма след 2-рото пране да се набръчка. 

Аз искам да е зелена :) и пак моделите са избрани не по цвят а по модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво става с идеята за клубни тениски ! Що касае моделите аз лично предпочигам с якичка , зелена ( мисля че основния цвят не подлежи на коментар ) , с емблемата на Шкода отпред или на ръкава и името на клуба на гърба ! Ако ще се поръчват бройте ме и мен !

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Сега виждам темата - аз също си имам фланелка като сашовата, но бих си поръчал още една ама нормална, защото и на мен не ми стоят много добре якичките. С векторното лого мога да помогна на Корел или Илюстратор, стига да решите какъв точно ще е дизайна - тук вече няма да се меся, макар това да ми е професиата, но съм по-консервативен като Сашо и не искам да влизам в спорове с колегите с по-модерно мислене и каращи модерни шкоди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз ще пасувам, понеже нито якички харесвам, нито черни блузи... Иначе, идеята е супер - похвално!

Като зачетох темата обаче, съм на мнението на Патрик - ако е клубна, да е нещо по....така, по-индивидуално, качествено и открояващо се.

 

Преди време, заедно с още няколко човека си направихме (според мен) много добри блузки! Влади (maestroto) съдейства с дизайна и направата, но за съжаление не успявам да намеря темата, а там имаше снимки. Ще метна снимка-две да видите... Ако решите, за някакви по...такива блузи - можем някак да се постараем, я да издирим Влади, я да направим подобни. Оказаха се доста качествени! Материята и печата и до днес са перфектни! Аз лично съм много доволен. Цената по спомен беше 60-65 лева, но си заслужават всяка стотинка! Ето 2 снимки, които открих и може да се придобие представа за блузата.

 

 037597538.jpg?r=0

 

 

037597540.jpg?r=0

 

Освен това, с компанията с която обикалям къде ли не със ски, колела или пеша, си правим по някоя и друга блуза, когато има случай/повод

Дизайна сами си го правим, блузките се водят "jersey" (не знам на български как се превежда този тип) - ползват се за мото крос, планинско колоездене - спускания и прочее, цените са по спомен към 40-50 лева. Ще метна да видите и от тях. Тези специално ги правихме тази година в началото за едно пътешествие на далеч и на високо :)

 

037597705.jpg?r=0

 

 

037597539.jpg?r=0

 

Ако някой реши, че иска да сглобим нещо по-сериозно, качествено и индивидуално (и по-скъпо), мога да издиря фирмата, която прави тези джърсита и да се действа.

Малка спънка ми е, че не съм в БГ в момента (до Коледа), но ако се реши да се прави нещо - мога да съдейства и от далеч.

ПС Само не ми се смейте на манекенските възможности и пози, моля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се свържа с човека. Благодаря!

Дизайна от снимките на Велко хваща окото. Да видим какво ще излезе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50лв за мен е много за тениска или 60 за блуза. Мога да се съглася с нещо до 30-35, макар че и това им е много за тениска. Мислете дизайна и да ги започваме, пък Юли като се чуе с човека от базар бг ще видим той какво ще каже. Питай го дали предлага бродерия. Лично аз не искам да е бяла, ще стане на нищо след второто ми лягане под кола, цялата в петна, който не се перат....

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тебе Саше - скафандър. Ама пък няма да можеш да легнеш отдолу... много са ниски тия спортните шкоди.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и скафандър да е, ако е бял, това му се случва. Тази ми е от 9ти клас, петното горе е масло от картер, а това долу до листото е WD40... няма как да ги опазя.

image.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E 'оди гол, тогава! (Това да звучи, както рекламата на мелнишката скара - " 'оди гладен, тогава! ") :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се свържа с човека. Благодаря!

Дизайна от снимките на Велко хваща окото. Да видим какво ще излезе :)

 

Дизайна и на мен ми харесва, но освен модела без яка бих си взел и с яка. Но поддържам Сашето относно цената на тениските!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези ми харесват като дизайн, само дето са полиестер......ама ако няма избор съм ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.