Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубни фланелки 2016


Recommended Posts

Здравейте, отскоро се роди идеята да си поръчаме нови клубни фланелки. Като фирма, аз лично се спрях на тази http://www.stampendgo.bg/  другите имат изискване за минимум 50броя, а фланелка само със щампа аз не искам. С човека си говорихме доста, няма минимално ограничение за брой и като му казах, че искам розова фланелка XXXL, не ми каза " няма" , а каза " интересен цвят" Целта на упражнението е бродирано лого на Шкода с надпис Skoda Club Bulgaria с главни букви отдолу. На гърба щампован надпис с ника. Подобно на това. Човека каза, че му е нужна бродерията в Corel DRAW формат. Ще съм благодарен на някой, ако се вземе и направи файла с проекта, с corel draw не съм работил от 10години, ако седна аз да го правя, ще станат за догодина. 

За пари, човека каза супер ориентировачно, груба цена около 20лв. Засега пари не събирам, това ще стане когато се пребройм и се разбере цената, мисля да отида и на живо да видя някакви мостри. Още обмислям как да събирам парите от хората извън софия, без да пълним гушите на банките с таксички за превод. 

post-396-0-39670600-1475478268_thumb.jpg

post-396-0-41420800-1475478279_thumb.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 359
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Stucata

    64

  • maxrpm

    34

  • legaltk

    26

  • Алекси Георгиев

    19

Най-много писали в темата

Мисля че всеки може да си направи "някаква" тениска. Клубната такава би следвало да е малко по-интересна, най-малкото от гледна точка на дизайн. В тази връзка, ако има колега, който може да съдейства в тази насока, нека да си каже, разбира се ако има желание. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, че найстина всеки може да направи "някаква" . Който не е хванал маркера, той не е направил. Аз се стремя да повторя тази от 2010, за мен тя е перфектна и в нея няма какво да се подобри. Красива, изпипана, стилна. Не е като сегашните скъсани дънки по цяла София.

 

Не съм сигурен какво точно е "официална клубна тениска", аз днес го казах и на Юли, аз това го правя за нас, защото на мен ми окъся тениската. Мен попринцип си ми харесва много, направена е с много желание, и не виждам какво би могло да се добави!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е твой избор, и двамата сме от доста отдавна, предполагам че имаш, дали ще я носиш е чисто въпрос на собствен избор, може би си има една или друга причина, мен  ме кефи, гордея се с нея, кеф ми беше когато ми я дадохте и до ден днешен, се кефя да я облека, било то за да отида да ритам, или до магазина. Окъся ми и реших да си направим нови.

 

Познаваш ме от време оно, аз не обичам нищо ново, добре ми е до всичко мое си и не искам да го сменям! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но ако си направим същите тениски, развитието ни ще е 0. А за да вървим напред, трябва да се развиваме, като използваме всички възможни начини и средства! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то аз утре щях да ходя да ги гледам, ма защо ли да си губя времето, щом ще сме на 0, ето Пепи ще ни пусне едни тениски блинк блинк, модерни, с цепки по средата, като онези новите дънки и ще се развиваме.

 

Аз съм пас, темата е за коша... :) Сори пичове с никой не искам да се карам!!!

 

Ако има желаещи да пишат, все пак аз съм човек егойст и искам за себе си, ако няма желаещи, живи да сте 100 години, давайте по модерно му, мола е отворен за всички!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие пък, всеки си има виждане... За какво се карате? Аз лично не се кефя на такива с якички и искам черна и зелена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издразних се защото го познавам и ми е приятел! Ще направим някаква поръчка, та ако ще от 5 бройки, то е ясно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще искам да премеря, че съм между М и Л размер. Ще кажеш допълнително! И без нерви, Патрик вероятно предлага просто да са с по-различен дизайн логотата...

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да помогна с изработването на качествени шапки, било то с козирка или плетени. Фирмата има и бродировачни машини. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, ако можеш давай !!! Искам една тениска от oнея модерните, с който няма да сме на 0, размер XL!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.............В тази връзка, ако има колега, който може да съдейства в тази насока, нека да си каже, разбира се ако има желание. :)

Ако види темата ....... Разбира се ....... Знам за какво иде реч ....!

Наистина беше качествено предложение!

Патрик, ако знаеш къде е старата подобна тема, можеш ли да я вдигнеш нагоре?

:hello:

 

п.п. Не е нужно да откриваме топлата вода .........

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на следващия, хората са заменими, аз си чакам тениската. За днес ми писна и аз си лягам. Линка с фирмата е горе, звъняно е на човека от името на Шкода Клуб България, който иска да си троши главата. Утринта е по - мъдра от вечерта, аз лягам!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да се отказваш щом си решил ,както казваш по-горе и пет тениски да се поръчат пак е нещо.Стига да не излязат по-скъпо като е малка бройката .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е Саше, въпреки че правописът ти, е от бъдещето - ти си "наЙстина" и "егоЙст", явно ти се живее в миналото !!!

За някои неща, на мен също, ноооо - няма как.

Когато се направи тема за клубни дрехи, коментирай и се оплаквай /пример - от съвременната мода и дизайн/ колкото искаш.

До тогава, всеки се оправя /поръчва си/, сам... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво, айде , давайте идей да го видим тоя нов дизайн и после някой да го направи в Corel Draw...

 

Трябва да решим да има ли якичка или не. Дотук Иво е за без якичка, аз също не държа, макар че не ми пречи.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, аз също не ти се карам, нито пък искам да се караме и да налагам дизайн. Просто както ти сам си написал в заглавието "Клубни", следва да се вземат под внимание идеите и визията на хората от клуба, като отново нямам предвид себе си!

 

Онези така омразни от теб тениски с логото на ББС и SKODA CLUB BULGARIA, бяха специално за VW феста и ако трябва да сме точни, 4 човека имаме такива. Поради тази причина те не са обсъждани тук и не са на дневен ред в момента.

 

Така че нека да започнем на чисто и да нахвърляме някакви идеи, а след товаще търсим и начин за реализация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен клубни, аз го разбирам като еднакви, а онези 4 са си единични бройки за вас си. За мен е важно да ви харесват, ся като не си я носил, явно или не ти става или не ти харесва. Казвайте как да стане, аз като човек, който не виждам какво има да и се променя, ще си мълча, накрая ще се съобразя с вашето желание и ще направя такава с избрания дизайн и за себе си, за да са еднакви. Проблем няма. :)

 

Начина за реализация е ясен, като се избере дизайна и се направи, дали ще е на жорето(maisuda) приятеля, или човека отгоре, драска му се един мейл и след 2-3 дена са при нас. Ся примерно Юли каза, че моделите на Фрут оф луум не му стават, Иво иска да ги види... аз пък искам да ги разгледам, да не са някакви парцаливи и така ...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отскоро се роди идеята да си поръчаме нови клубни фланелки. Като фирма, аз лично се спрях на тази http://www.stampendgo.bg/  другите имат изискване за минимум 50броя, а фланелка само със щампа аз не искам. С човека си говорихме доста, няма минимално ограничение за брой и като му казах, че искам розова фланелка XXXL, не ми каза " няма" , а каза " интересен цвят" Целта на упражнението е бродирано лого на Шкода с надпис Skoda Club Bulgaria с главни букви отдолу. На гърба щампован надпис с ника. Подобно на това. Човека каза, че му е нужна бродерията в Corel DRAW формат. Ще съм благодарен на някой, ако се вземе и направи файла с проекта, с corel draw не съм работил от 10години, ако седна аз да го правя, ще станат за догодина. 

За пари, човека каза супер ориентировачно, груба цена около 20лв. Засега пари не събирам, това ще стане когато се пребройм и се разбере цената, мисля да отида и на живо да видя някакви мостри. Още обмислям как да събирам парите от хората извън софия, без да пълним гушите на банките с таксички за превод. 

attachicon.gifIMG_20161003_085940.jpg

attachicon.gifIMG_20161003_090002.jpg

 

Приятелю не се ядосвай на колегите, всеки си има някакво мнение. Аз оценявам факта, че ти си проявил желание и искаш като мен да носиш нещо клубно и с емблемата на марката. Аз също искам такава, с шита емблема и яка, но червена защото харесвам този цвят, а и Монте Карлото което чакам до края на другия месец ще е в този цвят. Искам да си поръчам такава, но XL като размер независимо от това колко ще струва. От мен бих дал идея името на клуба и ника на всеки тук, да са обшити на гърба на фанелката, от пред да бъде шита емблемата на Шкода? Даже бих взел и втора ако първата ми стои добре. Не ме е срам и бих я носил почти винаги в свободното си време. След като всеки от нас е избрал да кара един автомобил от една много добра марка каквато е Шкода, не би трябвало да се срамува, че носи такава фанелка. Аз самият имам такава, но на BMW клуб България  - с яка и къси ръкави, бледо синя, шита емблема на марката. Но реших че след като съм избрал да карам Шкода (след лудите ремонти и гръмнала турбина на Бавареца насред магистрала Тракия), не е редно и няма да се появя с фанелка с емблемата на друг клуб! Не се отказвай от идеята за фанелките, въпроса е само до това от какъв плат ще са фанелките, и колко ще е траен цвета върху тях. Баварската клубна фанелка с ръкавите ми избледня само за една година носене? Още една идея бих дал: тези фанелки да можем да ги поръчваме и с дълъг ръкав, че иде зима, и пред НИМ-а ще е студеничко ако там седим?

Редактирано от Vinci74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се отказал, просто вчера малко запалих. Лично според мен не ни трябват тениски с дълги ръкави, ще излязат много скъпо, а и аз на НИМ зимата съм идвал и с 2 якета едно върху друго. Лично аз се виждам повече по лятни срещи и на събора с нея. Ходил съм и на работа с нея 5-6 пъти, но там никой не го интересува кой е maxrpm, така че не виждам смисъл. Всичко което ще се бродира , трябва да е във векторен формат на Corel Draw. Kaкто решите и както ви хареса, така ще бъде направено!
 
Ето и последната кореспонденция от днес.
 
Re: Тениски Шкода Клуб България
от:
dof dof (dof@abv.bg)
дата: 04.10.2016 16:17 до:
Stamp & Go (stamp@stampendgo.bg)
   

Благодаря за точния и бърз отговор. В момента сме на етап допитване и размишление, мислим и за друг по - свеж дизайн. Щом има развитие ще се свържа с Вас.

Поздрави,
Александър


>-------- Оригинално писмо --------
>От: Stamp & Go stamp@stampendgo.bg
>Относно: Re: Тениски Шкода Клуб България
>До: dof dof <dof@abv.bg>
>Изпратено на: 03.10.2016 10:59

Здравейте,

Няма нищо сложно в изпълнението. Стига да знаете цветът, който Ви интересува, размерите на тениски и всички дизайни в размер и векторен формат. След което ще предложим крайна цена на тениска.

Оставам на разположение,

Тодор

---
Todor Stiliyanov
ManagerStamp & Go ltdSofia43, Dimitar Hadzhikotcev str.Моbile: +359888990979www.stampendgo.bgwww.beboka.comwww.shopendgo.bg

На 03-10-2016 09:24 AM, dof dof написа:

Здравейте, говорихме с Вас, относно проекта. Става въпрос за нещо такова.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше пък от мен БРАВО за ентусиазма. Може и да нямам вече Шкода, но има твърде много хора, с които се запознах, покрай марката, и на които държа като на приятели - и аз искам от твоите фанелки.

За мен черна със (Шкода)зелен надпис XL. И подкрепям идеята да има и клубното лого на гърба - под ника, с по-малък шрифт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти!... Искаш вместо Лоргус , да пише Шкода или как ?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.