Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова клубна Octavia II vRS Facelift


Mishelle

Recommended Posts

Днес благодарение на клубния нотариус, в лицето на Боре, когото занимавах цял следобед с въпроси, получихме ценни съвети и насоки. Боре, голям си и ти благодаря още веднъж! Включително и за това, че остана след работно време, за да приключи сделката.

Резултата от всичко това, в края на деня е:

photostudio_1473528933561.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, няма за какво да благодариш.

Дано приятелят ти, е щастлив с новата придобивка и да е безпроблемна!

На мен, ми изтекоха очите по нея, като си тръгвахте от паркинга!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бееее....големи сте:)Много се радвам,че това бижу ще бъде клубно за в бъдеще.А на новия собственик да му е честита и да я гледа мноооого добре!Заслужава си тази кола!Този цвят е страхотен в добавка с модификацията!

Редактирано от zar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Благодаря на всички които ми помогнаха за избора директно и индиректно. Колата е брутална и много и се кефя. Това е странно защото цял живот съм фен на трилъчевата марка и до скоро слязох от доста напомпана Е класа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл си тук, знаеш! ;)

С тези Шкоди при нас нещата стават много лични...!

Дано и при теб се получи!

Късмет и успех!

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички които ми помогнаха за избора директно и индиректно. Колата е брутална и много и се кефя. Това е странно защото цял живот съм фен на трилъчевата марка и до скоро слязох от доста напомпана Е класа.

Имам усещането ,че ще добавиш още една марка към трилъчевата :) Да ти е честита здрава и безпроблемна!

Редактирано от zar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега да попитам,не знам дали точно тук е мястото но ще се пробвам. От няколко дни издирвам две неща които липсват на моята нова бегачка

1-во - търся легена отзад с резервната гума и крика,щото моята фабрично няма !!!

2-ро - търся предно и задно лого VRS защото не знам по каква причина но моята няма нито отпред нито отзад !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорите са: Еуратек, онлайн магазин "СуперШкода" или много късмет и търсене по обяви и морги /последното - само за легена с крика, разбира се/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актуални цени към днешна дата от Еуратек:

- предно лого vRS: 37 лв.

- задно лого vRS: 43 лв.

- заден надпис Octavia (ако на някой му трябва): 43 лв.

 

Всичко това е със срок на доставка до 10 дена. Поръчвал съм неща от тях, обикновено идват по-бързо.

 

Владе, купи си сервизна книжка, да подновиш историята на колата откакто е в твоите ръце. Аз така направих. В Еуратек имат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата и със здраве и безпроблемно да си кара новата красавица.

Май,днеска я мернах при Евгени/Трансексперт/,или се лъжа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как да видя списък с цени на подобни артикули в Еуратек?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....................

- заден надпис Octavia (ако на някой му трябва): 43 лв.

 

...............................

Такъв имам, свален от моята Октавия. Той е от отделни буквички. Само трябва да проверя дали всички букви са още в жабката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата и със здраве и безпроблемно да си кара новата красавица.

Май,днеска я мернах при Евгени/Трансексперт/,или се лъжа?

Ако си мернал нещо синьо с визия на RS, моята е била :P

 

А как да видя списък с цени на подобни артикули в Еуратек?

За сега нямат публикувани. Справката по-горе е от телефонен разговор с магазина за резервни части. Ако знаеш part номера на даден артикул или част, можеш да го пуснеш за търсене в Справка за асортимент от сайта на Еуратек. Между другото, в една от последните поръчки към superskoda се включих и аз за разни дребни аксесоари. В последствие открих същите в Еуратек, някои с по-ниски, а други с много по-ниски цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не вземете да погледнете из алиекспрес за тези логота-има ги в изобилие и в някой случай са за "жълти стотинки".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не вземете да погледнете из алиекспрес за тези логота-има ги в изобилие и в някой случай са за "жълти стотинки".

И качеството е "жълто"  :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как да видя списък с цени на подобни артикули в Еуратек?

Тук могат да се видят цени - http://service.skoda-auto.bg/information-for-assortment  , но трябва да знаеш парт номера на това, което търсиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И качеството е "жълто"  :crazy:

Ай,ся :) Не са мръднали от година насам и нямат разлика с оригинала-сравних ги с тея от ЕТ!Само че тея за който ти говоря са за "Scout",за RS-a може и някакво "жълто" качество да са :)

Редактирано от zar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз ли бъркам или колата е пусната за продажба ? 

 

Тц, не бъркаш:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11475777492627057&slink=g2okne

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо й няма на колата. Върви здраво и грешки в компа не блъска. Даже момчето изръси не малко пари в Еуратек, за да я накичи с оригинални емблеми. Кара си я всеки ден, на срещите пред НИМ идва и й се радва. Просто има навика като си купи кола, да я пусне после в мобилето, на по-висока цена. С всички до сега така е правил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново "20" :) За такива чудаци не бях чувал  :D Той явно гледа сейра на такива форумни "ингели" ,като нас :)

Редактирано от zar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го разбирам напълно човека, има акъл в главата - върти парите, не ги чака да се стопяват в ламарината. Евала :) и сигурно е яко на известно време да караш различна кола, но не е за всеки това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.