Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автоцентър ЛЮСИ Пловдив


ogy76

Recommended Posts

Здравейте,

искам да информирам колегите любители на марката, че най-добрия Шкода сервиз в Пловдив вече е на нов адрес: моста на Ален Мак - север от ляво след автомивката. Сервиза е с по-голяма площ и разполага с четири подемника.

Посреща Ви отново Христо Атанасов а собственика Стоян е направил необходимото да получите бързо и качествено желаните авторемонтни услуги. Скоро в сервиза ще се предлага и качествен ремонт на автоматични скоростни кутии.

Знам, че звучи като реклама, но хората на Стоян го заслужават.  :banger_2:  :plate_skoda:  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че Христо се е отделил най-накрая. Също съм много доволен от услугите му. Това с четирите подемника е супер. На старото място ползваше само два за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Също съм много доволен. Отскоро съм му клиент (научих го от форума!), но е много спокоен и отзивчив човек. Вчера цял следобед се занимава с дъртата Фабийка на жена ми, че ключалките и стъклата й полудяха... На Шкодата, де :) Засега - ок. Желая им все доволни клиенти!

Редактирано от dat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Аз си обслужих колата тези дни при тях и мога да кажа, че съм много доволен от Ицака.

Потвърждавам горното мнение за Ицо!

Накрая сметката ми набъбна до 930лв и ми каза 900лв..

Определено ме спечелиха, като клиент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте, приятели :)

 

От София съм, но трябва да отиграем една ситуация в Пловдив.

 

Може ли актуален телефон на Христо Атанасов или на Стоян, щото имам малък проблем с кака Шкода - дал съм я на еди приятел, който на път е получил проблем и сега колата е в Марково. Та - да се свържа с човека, да му обясня случката и да организираме нещата ми е идеята.

 

Предварително много благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Гугъл щом напиша Автоцентър Люси ми излиза това - https://avtoservizite.com/profile.cgi?account_number=2491364140438187

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, утре ще пробвам телефоните, ако не съм намерил вече вариант.

Христо Атанасов

+359 89 5512785

032 266 989

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички. Да споделя само, че оправихме нещата - оказа се счупена една от паразитните ролки, което е довело до недостатъчно опъване на пистовия ремък. + това единия типаж, който го е слагал, така го е сложил, че ремъка изобщо не е обхващал ролката на динамото - пич, общо взето.

 

Покрай смяната на ролката е сменен и динамичния обтегач (не знам дали правилно го дефинирам - става реч за тоя обтегач, дето е с едно амортисьорче). Сега всичко е ток и жица ;) Кака Шкода е излекувана :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.