Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Еуратек Стара Загора


valentindb

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Пиша първата си тема с разочарование към горепосочените. Взех си Шкода Октавия 2 от Стара Загора и понеже рових за форумни сервизи и не намерих реших да се доверя на официалното представителство. Разочарован поради:

 

1. Не ме викнаха и пуснаха по време на диагностиката вътре за да мога и аз да огледам поне колата, когато я дигнат.

2. Твърдяха, че по колата освен заден неработещ прозорец и малко ръжда по носачите /понеже е от Швейцария/ друго нямала.

 

Това се случаи на 09.09.2016. Върнах се във Варна и колата влезе за обслужване вчера на 13.09.2016г, като  карането от Стара Загора до Варна е единственото което съм изминал. Резултатът от обслужването във Варна още веднага като я качи на повдигача е , че предните ми две пружини са счупени. Не че е болка за умиране, не че е кой знае колко скъпо но за мен това е абсолютен непрофесионализъм. Предупредих ги че ще я карам на ход колата от Стара Загора до Варна и толкова да не видят две счупени пружини, които във Варна ги видяхя веднага правете си сметката.

 

Предполагам толкова са гледали и диагностиката на дюзи и т.н..... не искам да се замислям само се моля колата да излезе читава. Не се доверявайте със сигурност. Хората са елементарни и простовати и без познания според мен. Ако някой се съмнява в приказките ми си пазя  разписката от платената услуга в ЕТ Стара Загора. Бягайте от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за ценната информация колега. Мислех да ходя при тях за диагностика, но ще пропусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Аз съм им сърбал попарата за ЗАРАЛИИ ЕУРАТЕК ибслуйиха ми колата октавия 01 автомат 1.8 т дадох 1000 лв.,като  ми дадоха докомент и ме увериха че имам 2 год гаранция .Маслото ми истече на кутията след около 4000 км след обслужването .От 9 кладеница вода ми извадиха за да се измъкнат от отговорност,жалби писах на някакъв мишок които бил главен представител за ЕУРАТЕК ЗА БГ без резултат и тои същия мошенник като всички в бг .Аз лично там кракът ми няма да стъпни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.