Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някой знае ли нещо за тези две коли?


Mishelle

Recommended Posts

Интересуват ме две бензинови RS-ки, които са пуснати в мобиле-то. Приемам всякакви мнения, ако някой знае нещо за тях. И двете са швейцарки.

 

Първата   Втората

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синята съм я виждал в София преди месец някъде. Изпъната е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз май съм я засичал с една жена шофьорка вътре.Нормално я кара.

Редактирано от fennko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, колата на живо изглежа перфектно, без износване и захабяване на салона. Външно е същото. Най-вероятно е добре гледана. Собственика й каза, че жена му я кара в момента, явно е коректен и не е излъгал.

 

Странно е защо на решетката и на задния капак ги няма vRS табелките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видинската е скоро регистрирана,софийската също.

Интересно защо купуваш,регистрираш и продаваш?

На снимките изглеждат добре и двете,признавам.

Черната по-грабва окото.

Синята,има доста полицейски в този цвят,не ме грабва особено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синята,някак си повече ме кефи и се усетих,че я гледам в обявата по2-3пъти на ден-пълни догоре окото:)Ако жената е казала:Тая кола ми е голяма и не става,ето ти отговор на въпроса по-горе.Разбира се това е хипотеза само!Аз лично съм продавал кола по тази причина,обаче интересното е че пак жена я купи и като гледам не е слязла от нея и то без щети:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията. На въпроса защо е пусната в продажба, възможните отговори са много. За съжаление масово преобладават тези с нотка на съмнение заради некоректните търговци. Синята ще бъде свалена от обява и ще стане клубна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне на снимки - по-добрият избор. Честито Юли  :doubleup:

А черната, ако не бъркам номера, се подвизава някъде в покрайнините на Витоша - ако е тази, която си мисля, я кара един мъж на около 50 - спокоен шофьор ми се видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.