Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Събор за източноевропейски автомобили - Дряновски манастир 24-25.09.2016


m_g

Recommended Posts

Уважаеми колеги,
На 24 и 25.09. на къмпинга до Дряновски манастир ще се проведе събор на собственици и почитатели на автомобили от бившите соц страни.
Организатори са Лада клуб България и Клуб Москвич България.
Мероприятието има за цел да събере на едно място някога най-масовите по нашите пътища автомобили - Лада, Москвич, Шкода, Вартбург, Трабант, Полски Фиат, Волга, Варшава, Запорожец, Застава...
Мястото е хубаво, в центъра на България. Колегите от Клуб Москвич го предложиха, те са организирали национален събор там и са доволни.
Спането е възможно както на самия къмпинг, така и в околните хотели. Всеки се организира сам за спане, а и за ядене и пиене. Къмпингът е от едно време и има място за скари и палатки... Нощувката е 10 лв на креват, бунгалата са двойни и тройни.

Контактите на къмпинга са:
Сдружение туристическо дружество "Бачо Киро"
5370 гр. Дряново ул. "Стефан Стамболов" 7 П.К. 14
Тел. 0676/7 45 35, 7 23 32
GSM 0886 099034, 088 7099161
е-mail: bacho_kiro2@abv.bg

Датите на събора се дублират с ретро рали "Родопи" в Пловдив, както и с похода до Ниш, организиран от БАК "Ретро". Мислихме, кроихме и накрая така стана.
Лично аз ще ходя, да видим с какво. Волга М21, Варшава или Жигули са възможните варианти... Шкодите ми са недвижими и двете. Засега.
Вероятно ще се тръгне на смесена колона от по-големите градове.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! 

 

Хубава среща е станала. 

Пожелавам Ви, догодина посещенията да са поне двойно повече! 

 

И аз минах за малко да се видим, с една сива Шкодичка. 

Благодаря на Колегите, които ми помогнаха да изманеврирам на завоя ...  :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.