Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия 1.2 12V , мотора леко тресе , влиза в авариен режим?


snaiperisto

Recommended Posts

Извинявам се за многото теми , но ми се събраха две Фабии с много проблеми.

 

 Та , тази трицилиндрова гад ми къса нервите , не работи добре на празен ход , не върви като едно време , понякога влиза в авариен режим , гася-паля и продължавам , но не си е работа.

 

 Смених свещи , днес купих и нови бобини , не е от тях. Грешката е "недобро запалване на цилиндър 1" , макар , че се е появявала и на другите два цилиндъра , но на първи е редовно.

 

 Знам , че може би  главата ми е за ремонт вече , но все пак ми минава през акъла , че нещо и ангренажа може да не е наред , не съм го пипал , но нещо разтегнато...прескочил зъб...защото при подаване на повече газ , в смукателния колектор се чува звук някакъв неестествен , а и колата не върви във високите обороти кой-знае колко?

 

 Може би датчик някакъв , макар , че това е ....???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Много е вероятно да си за ремонт на глава.Това е доста чест проблем при тези двигатели.Отиди, да ти премерят компресията.Иначе, е много вероятно и да си за нова верига, като се разтегне прескача много лесно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главата беше проблема , беше трагедия , нямаше легла на клапаните почти , разбити водачи и тн. Не искаха даже да я правят в базата , купих друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Колега и аз имам същия проблем колко ти беше компресията.

Защото моята 13 и незнам от къде да започна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.