Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Kaкво играете в момента ?


maxrpm

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Да, точно за това говоря. Ще я пусна след малко и ще се опитвам пак. Аз вчера го скочих някак си но бях на 9 кръв и ме убиха...

 

Преди 5 часа, Black_Fury написа:

@maxrpm не мога да помогна с нивото на Doom,но по темата - инсталирах си Heroes III Complete и разцъквам кампаниите

Хироса е велик , един приятел преди години върза тенекия на гаджето си цял ден , за да играе на хироса , а друг не излезе 1 месец ... :) То е нещо като WOW в 12ти клас Пенчо , за малко щяха да го изключат , щото нямаше време да си напише домашното :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз днес цъках предишния Дуум 2016. иначе тия дни Assassin's creed Syndicate, The Saboteur. Dirt 4, Forza Horizon 4, Driver San Francisco, MotoGP14, практически всички 9 конзоли са впрегнати + компютъра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко седмици преди извънредното положение почнах една игра , която е доста Актуална(за ситуацията) , че и даже има и Българско участие - Phoenix Point ! Който е играл X-com сериите със сигурност ще му хареса. 
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

World of tanks. Вече по 3  4 битки само, не като едно време.

Heroes of might and magic 3.

call of duty която си пусна, в момента advanced warfare.

и разни дерби като treasures of montezuma 1 и 3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е луд по WOT , даже каза че си взема отпуска да се пази от короната, да си ходи по гащи у тях и да си кърти танковете ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф и аз играя WOT от доста години...обаче се оказа, че е pay to win. Купих си 30 дена премиум акаунт, очаквам като свърши премиума да свърши и извънредното положение- 19 дена остават ;)

Когато няма нет си имам Hitman.

Имам и CS за когато въесем доскучее...

Редактирано от setfan
редакция
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, setfan написа:

Оф и аз играя WOT от доста години...обаче се оказа, че е pay to win.

Същата работа е със Sniper 3D. Но там акаунта ми е на макс отдавна, даже съм на път да максна втори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

Същата работа е със Sniper 3D. Но там акаунта ми е на макс отдавна, даже съм на път да максна втори

Е за това ще задаваш въпроси от сорта : тая книга на каква резолюция е и къде е спейса на тая химикалка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, The Best Forman написа:

Е за това ще задаваш въпроси от сорта : тая книга на каква резолюция е и къде е спейса на тая химикалка :)

Ти мани, ама като чета нещо ми се е случвало да посегна с два пръста да увелича текста. После се усещам и свялям очилата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То па големия pay.-20 лв на месец. 2 години играх с платен акаунт, имам ги повечето  "златни" танкове. И от доста време насам си играя съвсем успешно и без да плащам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От снощи в Sniper 3D тече мощна кампания за бананосване на хакерите - rapid fire, green light, resource full и подобни. Да видим колко време ще им отнеме да хакнат новата версия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си свалих Wolfenstein - една класика, която играех преди повече от 15 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.03.2020 г. at 17:18, Моджо написа:

То па големия pay.-20 лв на месец. 2 години играх с платен акаунт, имам ги повечето  "златни" танкове. И от доста време насам си играя съвсем успешно и без да плащам.

Аз платих около 50 лв за премиум и малко злато. Аз играя за удоволатвие, често с биричка и ядки пред компа...обаче има играчи кото яко се палят и почти всеки път се намира някой да запсува само заради статуса ми. Има различни сайтове кото предлагат информация поименно за акаунтите.

Даже скоро гледах видео за танка Scorpion-G, който бил продаден няколко стотин хиляди пъти по целия свят и генерорал над 50 милона на WarGameming. 

Сериозно пари се въртят в гейминг индустрията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въртят, се няма спор. То само аз съм дал къде 1 000 лв в тая игра :)) Ма си играя за кеф де, ни се ядосвам, ни нищо. Е току що изиграх две битки, загубихме ги и двете..ще почакам малко и пак ще пусна :)) Иначе съм забравил как беше точно.  Е с я гледам в сайта - 15,57 е премиум акаунт за 1 месец. Не е много. Ако имаш 1 -2 златни загубените пари от битките ще си ги възстановиш лесно и ще си играеш без да плащаш. Аз имам свободни към 22 милиона ( в играта де , не истински) та много не ми дреме :)) А и не играя като преди все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама WoT може ли да се играе на РС? Защото Sniper 3D е само под Хемороид и Йос. Пробвах да направя аднроид емулация на i5, ама не стана. Та си пуцам от телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Сега покрай тва извънредно положение се насрах от цъкане. Едни приятели направиха сървър на CS 1.6 и освен онлайн пиенето, всяка вечер по 2-3 часа цъкахме CS. Аз толкова не съ цъкал като малък :D Естествено съм много слаб и винаги съм на края на класациите :D

По едно време от скука ми се доигра някакво RPG - нещо, да се развивам там. Купих си The Elder Scrolls Online, бе зарибих се... още открадвам по някой друг час да поцъкам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Победа!
Битка: Скала
Машини: M53/M55
Опит: 2 895 (x2 за първата победа за всеки ден)
Получени точки за напредък: 7
Получени бонове: 31
Получени са юбилейни монети: 20
Получени кредити: 39 321
Постижения в битка: Съюзник, Бомбардир, Медал Гор, Значка за майсторство: "Танков ас"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни завърших:Assassin Creed:Odysey.Страхотна игра,със добра история и лесен gameplay.Доста е голяма като се има на предвид,че спрях на 170часа gameplay,а си има още какво и къде да ходя.Сега подхващам Call of Duty WW2.

Всичко това го цъкам на PS4?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се радвам с детето на разни стари забавни класики като Goblins и Neighbours From Hell. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Принципно не играя много игри, но на тази съм фен :)

1318980164_.thumb.jpg.dc0e1fe2857d3a4da883be79d61c3016.jpg
 

Постарах се за цветове и окачване, ама май без рег. табели няма да се познаят собствениците :)


1124949113_1.thumb.jpg.1ae4994bb1078d5377a20b48705cc56c.jpg

И една по мой вкус:

 

2054689542_2.thumb.jpg.5d140c0fa23b90d72ec39316b6bad300.jpg

  • Одобрявам 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.