Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Kaкво играете в момента ?


maxrpm

Recommended Posts

Първо е колата, после е всичко друго - хардове , жени.... ;) Харда е с малко кеш, ама го източих на DVD та, не е от него. Нещо от windows-a чупи!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колата те разбирам, ама за жените ?!?

И те ли, с пари бре ?!?

Само пречат на пиенето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не просто Doom 4 я чакам от 10 години, да излезе. Подкарам ли я, ще кажа на жената - Жено, аз ще цъкам цяла нощ, ако искаш стой и давай акъл, как да ги пуцаме, ако не ей там е кревата, събуди ме утре за работа. Жената е нещо преходно, днес се обичате, след време се псувате. По - добре да мина някой и друг Level на Doom.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш IDE мога да ти подаря един работещ хард да си слагаш игрите на него - имам мисля 200GB. И мен ме ругаят що съм цъкал разни тъпи игри ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам IDE контролер, имам и една 500тинка в един приятел, ама е пълна с музика. Има 30 гб свободни, въпроса е да я подкарам. Трябва да преинсталирам и да чета,а нямам кога.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз я цъкам, много е приятна. иначе на плейстейшъните играя почти всичко от Тропико 5, през Bishock та до Batman и Dirt Rally. тази седмица ще ми пристигне волана на Logitech G29 и ще се сцепя от състезателни игри, Driveclub, Project Cars, Dirt, Gran Turismo, NFS Shift, Grid и тн.

 

ето го прогреса ми на ПС3/4/Вита.

http://psnprofiles.com/bgThunderbolt

 

Браво доста добре се справящ.Добре че нямам PS че като те гледам ше стане страшно:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язе ототдавна не съм цъкал сериозно на компютъра. А на телефона цъкаме Plunder Pirates с наследника. :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пък подкарах Doom- a вчера - супер готина графика, въпреки скапаната видеокарта, Fatal KILL- а е супер красив, макар че взима кръв и най - накрая са се сетили пистолетчето да е с неизчерпаеми патрони, дето се вика като изпаднеш в ебати мелето , да има с какво да пуцаш , нещо като резачката в стария Doom, ще видя в новия на кой левъл ще взема резачката! "The most useless thing on Mars" :)

 

Познайте кой ще мине само през НИМ в Неделя за 2-3часа и от Понеделник ще е отпуска :) Някой ако звъни, споко, като стигна чекпойнта ще се обадя, ако е за излизане - много съм болен, на легло ще съм, няма да мога! :) Ако е жена, ще и отворя, да се разполага, аз от 19ти до 25ти ще пуша цигари, ще пуцам и ще спя! Една стъпка по - близо до рака на белия дроб, 30 чекпойта напред :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GTA V цъкам, като излезе, специално за нея си купих плейстейшън, че съм луд фен на поредицата. Поради липсата на време за игра, тогава я превъртях за 6 месеца, и чак след това почнах онлайн да я цъкам. Чат-пат пак пускам плейстейшъна да я поиграя, макар че я имам и на лаптопа сега, ама на него само се кефя да си сваля някоя кола и да си слагам разни модове. 

Иначе за игри време не ми остава. Тази пролет си направих едно проектче - РС от годините, когато бях ученик/студент и имах много мерак да цъкам игри, ама нямах кинти за хубав компютър, та си сглобих едно компютърче с най-добрите компоненти от периода до 2007-8 година и го натъпках с всички класически игри от 90-те и до 2005-6. Мисля бяха към 70 игри някъде. Сглобявах го 3 месеца, играл съм общо 3 часа на тоя компютър :D 

На телефона цъкам само някви простотии за убиване на време. И един белот съм си качил. Все пак само на белия трон го ползвам телефона за игра, иначе няма кога :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един простичък съвет - купете си хубава мишка с по - голяма разделителна способност и хубава черна подложка . Аз за това въобще не се сетих и сега ***** му в някакво меле, онея с щитовете ме помпат ,в резачката нямам бензин и в този един чудесен момент, мишката решава, че ще гледам надолу, или ще се заклещя някъде и няма да се обърна бързо и аз съм ... :angry: :angry: :angry_jumping: :angry_jumping:

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Един простичък съвет - купете си хубава мишка с по - голяма разделителна способност и хубава черна подложка . Аз за това въобще не се сетих и сега ***** му в някакво меле, онея с щитовете ме помпат ,в резачката нямам бензин и в този един чудесен момент, мишката решава, че ще гледам надолу, или ще се заклещя някъде и няма да се обърна бързо и аз съм ... :angry: :angry: :angry_jumping: :angry_jumping:

...Това го прозрях отдавна и не само за шутъри. Препоръчвам го на всеки и задължително черната подложка да е платнена/Текстил (не гумена или някакво твърдо подобие). Тази която ползвам не е от най-евтините, но определено ще се изплати за сметка на нервите   :( - по спомен нямаше 30лв. Тази е втората от същата серия която имам, предната изкара 5-6 години и бих си взел пак! 

post-2088-0-41682900-1475085673_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм фен на Тръст и сегашния ми плъх е GXT 25, и засега се справя доста прилично. "гледа" до 2000dpi, което за мен е ок, но по-голям гъдел е double-click бутона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди година я взех за около 50тина лева от Office 1 Superstore на бул. Джеймс Баучер. сега гледам на сайта на технополис е 30 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента играя WinOLS

Простак! Такива мръсни думички, не те е срам! Аз играя Eclipse PHP IDE... Да ти го върна! Да видиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента играя WinOLS

Aaaa, виж, тази игра ще да е интересна. Може да ти дам и на моя компютър да поиграеш малко. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колин Макрий ди беше класика, както и Рали Мастърс. От гледна точка на настройки харесвах най-много nfs 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...
Публикувано (Редактирано)

Едва намерих темата, даже влязох и в профила на Косьо, защото има по - малко мнения , сещате се ... к** , добре че има гугъл и налучках заглавието,

Идеята е че излезе Doom Eternal . В 1вото ниво скока от влака ми е**ва майката . Как го минавате?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@maxrpm не мога да помогна с нивото на Doom,но по темата - инсталирах си Heroes III Complete и разцъквам кампаниите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, maxrpm написа:

...

Идеята е че излезе Doom Eternal . В 1вото ниво скока от влака ми е**ва майката . Как го минавате?

 

Предполагам, че говориш за това:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.