Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

brutas

Recommended Posts

Здравейте,

Фабията е на 183000 км (дизел) и има нужда от смяна на съединител.

От Еуратек ми обявиха цена от 800лв за оригинален такъв.

Въпросът ми е има ли качествени алтернативи на по-ниски цени от трети производители и ако да, къде могат да се намерят?

Редактирано от brutas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, би ли сподел кога започнаха симптомите и какво се случваше, както и в момента  как е?

При мен сега ми се струва, че е започнал. При рязко натискане на газта, май най-добре се усеща на 3-4, вдига оборотите все едно е натиснат съединителя и в следващия миг зацепва и си набира нормално. Не всеки път го прави.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами започнаха по-сериозно около 150000 км - педалът е твърд и отлепя по-долу, скоростите не влизат лесно и "мазно" както преди, а има едно закачане, звук от свирене при потегляне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

800лв какво включват? само съединител, съединител и работа, демпферен маховик плюс съединител ?

 

бтв, сигурен ли си че си за съединител, защото това което описваш изглежда като някоя от помпите да е заминала, не самият съединител

имаш ли реално изпускане/приплъзване на съединителя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След последна проверка и възползване от програма 4+, цената ще бъде около 600 лв за резервните части + около 170 лв за труд (с отстъпките).

Мисля да сложа оригинален съединител, който ще има и 2 години гаранция.

Дали съм сигурен, че е за смяна - да, и в ЕТ го потвърдиха.

Благодаря за отзивите.

Редактирано от brutas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм със същата кола. Смених съединителя в Пловдив при Ицо и Стоян от Автосервиз Люси. Съединителя, който ми сложиха е Валео /феродов диск + претискателен + лагер + труд/ за около 500лв. За 2часа се справиха момчетата. Мисля, че разликата в цената ще ти покрие пътните до Пловдив и ще останеш много по-доволен от обслужването и отношението. А ще получиш и пълен преглед на състоянието на колата. :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.