Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 2 - 2008 малко странен ел проблем


danny

Recommended Posts

здравейте съфорумци

имам един странен проблем с светлината в багажника, смених всики интериорни крушки с лед такива на осрам, обаче тази в багажника като го затворя остава да свети но по-слабо, все едно е на 2 степени и като затворя багажника свети по слабата степен

интересното е, че на сутринта е изгаснала съвсем, и само като отключа колата и веднага пак светва на по-слабата степен дори и да не съм докосвал багажника

 

лично не ме притеснява, защото крушката е 1 ват и на по-слабата степен сигурно консумира по-малко от половин, но ми е много странен проблема

 

това което съм пробвал е да обърна крушката полюсите, но без никаква промяна.

 

за съжаление не си спомням дали го е правело с обикновенна крушка, отзад са силно затъмнени стъклата и може и да го е правело но да не съм го видял, нямам идея

 

ще се радвам на всякакви идеи и помощ

Редактирано от danny
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то на тези плафони за багажника и за жабката си има някакви диоди заводско

 

значи за това гасне само, заспива комфорт модула, а защо свети на първо място

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.