Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 2 - 2008 - музика


danny

Recommended Posts

здравейте,

за фабия 2 преди фейс лифт-а какви оригинални музики стават? аз съм с dance, но искам нещо с USB вход за флашка, има ли такова оригинално въобще или да си слагам нещо афтърмаркет ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални музики става колкото щеш - Swing, Amundsen, Columbus... ама ако искаш USB, търси афтърмаркет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MDI-мултимедиен интерфейс, който има usb,аз си сложих на моита сива стрела и направо заспа, но аз съм със радио суинг. Мойто го взех оригинално през интернет на половин цена спрямо еуратек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това радио swing работи ли с фабия 2 преди фейс лифта ?

какво трябва да взема освен радиото ? това мди не разбрах какво е

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи като сд ченджър показва папки имена на файлове. Не съм 100% сигурен но мисля че може да не сменяш dance,защото доколкото съм чел MDI се предлага като екстра от самото начало на Ф2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи като сд ченджър показва папки имена на файлове. Не съм 100% сигурен но мисля че може да не сменяш dance,защото доколкото съм чел MDI се предлага като екстра от самото начало на Ф2

Редактирано от markoni120
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

принципа на действие е същия само че това просто не може да се видят имената на песните. Би трябвало да имаш AUX м/у предните седалки и ако си купиш MP3 плеър ще ти свърши същата работа и ще ти излезе по евтинои по бързо за монтаж. Аз като проучвах за мен, не попаднах на добри отзиви за тези китайчета. Иначе за оригинала който се предлага за VAG групата мога да кажа само добри отзиви даже съм супер доволен, управлението му е супер елементарно- ровене в папките докато си слушаш друг файл и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eee super, не знаех, че и оригинален вариант имало, може ли някакъв номер, картинка линк :) нещо, просто да видя какво ми трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5N0035342D това е номера като буквата накрая е зависима от модела на колата, защото се монтира на различно място, успех в търсенето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.