Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Smart repair - ремонт на джанти


Milen Dimitrov

Recommended Posts

Преди известно време обсъждахме темата за ремонт на джанти и колега от форума даде линк към Фб страницата на фирмата.

Миналата седмица намерих един час и си закарах джантите за ремонт и боядисване.

За съжаление не снимах в какво състояние ги закарах, но всичките имаха корозия между спиците и ожулвания. 

Повече от доволен съм от резултата :)

8833028X.jpg

8833029D.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с тях по телефона за закупуване на джанти от тях. Коректни хора са според мен и казват как реално стоят нещата.

 

П.С. Координатите ми ги даде Милен Димитров, за което благодаря :)

Редактирано от Voyslav Filipov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

240 лв излезе.

Ценовата листа от сайта им.

Много полезно. Аз бих се възползвал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес се възползвах и споделям, че съм доволен. Даниел (така се казва човека) е коректен и разбран.

Купих си ей тези 4 джанти.

post-6002-0-34170400-1468689724_thumb.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Milen Dimitrov, колега,

Извинявай за тъпия въпрос, но аз ли бях дал Фейсбук страницата им? Загубих визитната картичка на тези, при които смятах да ходя и не си откривам мнението за тях, че да видя те ли бяха...

Резултата изглежда много добре, мисля, че и цената е бая прилична! Тези с които бях говорил аз (ако не са същите), имаха вариант и за "половин боядисване". Сиреч само от външната страна на джантата.

 

п.с. - Няколко пъти тръгвам да пътувам и все си викам "Е сега ще оставя колата докато ме няма и като се прибера ще е готова". Всеки път се сещам в самолета, че и тоя път не го направих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Milen Dimitrov, колега,

Извинявай за тъпия въпрос, но аз ли бях дал Фейсбук страницата им? Загубих визитната картичка на тези, при които смятах да ходя и не си откривам мнението за тях, че да видя те ли бяха...

Резултата изглежда много добре, мисля, че и цената е бая прилична! Тези с които бях говорил аз (ако не са същите), имаха вариант и за "половин боядисване". Сиреч само от външната страна на джантата.

 

п.с. - Няколко пъти тръгвам да пътувам и все си викам "Е сега ще оставя колата докато ме няма и като се прибера ще е готова". Всеки път се сещам в самолета, че и тоя път не го направих...

 

Не помня, май с теб си говорихме за ремонт на джанти в "Ежедневни приказки"

Те предлагат само боядисване на предната част или на цялата, сервиза се намира в Горубляне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същите трябва да са!

Резултата изглежда да е много добър. Ще карам и аз моите, надявам се скоро. Надявам се да не забравя и снимка на "преди"-то =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Чух се с хората и запазих час. Когато се обадих днес, най-ранният беше 24ти Март. Ако някой има мерак да ходи, да си прави сметката от сега. Аз ще го комбинирам със смяната на зимните гуми =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Преди да съм забравил и докато все още имам снимките, джантите ми в текущото им състояние:
20170317_170918.jpg 20170317_170929.jpg 20170317_170944.jpg 20170317_170953.jpg 20170317_171007.jpg

 

Както се вижда ръба на едната, доста е мяу. В нея има удар (по чудо, джантата така и не беше крива или с някакви други проблеми). Момчетата ми казаха да не очаквам чудеса точно за нея. Инак на живо изглеждат по-зле. Когато се погледне от различни ъгли е доста по очевидно "избеляването" и нагара на места. Живот и здраве другият уикенд ще кача "след" :)

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Инак на живо изглеждат по-зле. Когато се погледне от различни ъгли е доста по очевидно "избеляването" и нагара на места. Живот и здраве другият уикенд ще кача "след" :)

На мен ми се сториха супер когато те видях.

Сега като махна зимните гуми може да им закарам джантите да ги оправят, а на есен и тези от летните.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се сториха супер когато те видях.

Сега като махна зимните гуми може да им закарам джантите да ги оправят, а на есен и тези от летните.

 

Да, ама като ги видиш от близо и може да ти стане лошо! : )))

Според мен, моите джанти не са "пипани" от 20 години (от както съществуват).

Ако ще им караш твоите и си го решил, записвай от сега. Доста са натоварени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и резултата при мен:

20170324_202356.jpg 20170324_202420.jpg 20170324_202433.jpg 20170324_202445.jpg

 

На кофти светлина са снимките, а и джантите са малко мръсни, но се вижда работата на момчетата. Джантата ми, която беше със силно наранен борд, сега е като чисто нова (дори не знам коя точно е). Оставих им колата в 09:00 и в 17:00 си я взех. Имаха и капачки. Сменили са ми и вентилите, а и баланса, който са направили е супер.

С ръка на сърцето мога да ги препоръчам. Съжалявам, че няма повече такива майстори. Наистина си разбират от работата, правят го качествено и имат много готино отношение. Евалата им!

 

п.с. - Ако някой много иска, утре ще кача снимки на хубава светлина след мивка. Само да напише :)

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно, че искаме :)

Пък, ако споделиш и цена, ще е добре.

Ясно е, че е индивидуално и според вида на джантите, състояние, цолаж и прочие, но все пак...

Поздрави и благодаря за снимките, и за споделянето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, ще кача утре пак. Мисля имаше ценова листа на сайта им. В моя случай, едностранно за 15ки - 200 лв. за четирите. Капачките са още 30 лв.

Както се вижда, едностранно е повече от достатъчно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е супер, а пък и моите дефекти, са козметични, на фона на твоите, макар и на 17-ки.

Браво на момчетата.

Още веднъж, благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намесвам се в темата, защото днес подробно разпитах един приятел, който дълго време е работил с тях - няма никакво нагряване, боята не се пече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли нагряване, изпичане на боята и ако да, при колко градуса?

 

 

Намесвам се в темата, защото днес подробно разпитах един приятел, който дълго време е работил с тях - няма никакво нагряване, боята не се пече.

 

И има и няма. Джантите ги правят с боя за джанти, която си има процедура за печене. То става при 60C, което е нищо. Предвид това, че в летен ден ако паркираш на слънце, на практика температурата е по-висока, мисля че не е драма. 

Това е първото нещо, което ги попитах когато се обадих за сефте. Виждал съм приятели с джанти за по 3500 лв. комплекта на кашкавал. Изглеждат перфектно и на всяка дупка стават почти квадратни, боядисвани и печени от разбирачи преди това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос към ходилите на място колеги - има ли оскъпяване ако джантите се боядисват не в оригиналния цвят, а в по-тъмен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

99% съм сигурен, че няма. Чуй се с хората обаче. Много са любезни и няма да ти остане въпрос без отговор:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.