Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

търся да закупя за Шкода Йети /2010г допълнителната жабка на таблото


ivaka1976

Recommended Posts

Колеги търся да си закупя допълнителната жабка за таблото на Йети има ги и за Октавия но не знам дали съвпадат размерите .Продават се в ебау.сом  .... но предпочитам да ги купя от бг.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колеги търся да си закупя допълнителната жабка за таблото на Йети има ги и за Октавия но не знам дали съвпадат размерите .Продават се в ебау.сом  .... но предпочитам да ги купя от бг. 

 

ТОВА Е ЛИНКА :

 

http://www.ebay.com/itm/SKODA-YETI-5L-Dashboard-Compartment-Pocket-5L0857096-/111917402133?hash=item1a0ecc0815:g:wuwAAOSw~OVW0DVE

Редактирано от ivaka1976
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Здравей колега, намери ли жабка и дали пасва, защото и аз искам да си сложа и се чудех дали ще стане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.