Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Музика през Aux-a Octavia 2 2008?


Recommended Posts

Колеги,

Имам доста първичен въпрос.

Октавията ми (Октавия 2, 2008ма година - преди FL) има вход за Aux, в подлакътника до шофьора.

Е - как да накарма ауди-то в колата да разбере, че му пускам през този Aux музика? :)

Купих кабел вчера, вкарах в от едната страна в телефона, от другата във въпросния вход на шкодата, пуснах музика и ... нищо...

Не можах да намеря някъде бутон или настройка от менютата, за да покажа на колата че трябва да търси от Aux-a...

Идеи!? :)))

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.octinfo.com/download.php?file=manual/octavia2/A5_Octavia_Stream_CarRadio.pdf

 

Стр. 15, External sources.

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря, подкарах го!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

колега,къде в подлакътника се намира тази  AUX букса,търсих я но не я видях,колата е Октавия 2  2008г. с NEXUS MFD2 мултимедия има бутон AUX,но не виждам буксата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, rokitok написа:

колега,къде в подлакътника се намира тази  AUX букса,търсих я но не я видях,колата е Октавия 2  2008г. с NEXUS MFD2 мултимедия има бутон AUX,но не виждам буксата?

 

Вътре в подлатника се намира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, rokitok написа:

не го виждам,може ли да няма?

 
Моята е 2006 с фабрична навигация (май не е NEXUS MFD2, а е по стара версия) и нямам аукс, но пък имам СД чейнджър в багажника. Предполагам едното е за сметка на другото. Интересно дали като имам СД чейнджър ще може да се закачи и аукс? Някой ако знае да казва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.04.2019 г. at 19:46, rokitok написа:

А  сд ченджъра,чете ли ти записани сд?

е ако не чете записани,  празни ли да чете? :)
Майтапа настрана - да. Записвам си ги вкъщи на най-евтините възможни носители на бавна скорост и са ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.