Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Роженски събор и Шкода феновете


Y K

Recommended Posts

Здравейте, Колеги! :hi:

Идеята ми за темата е, да се срещнем на това прекрасно място - Роженските ливади, което ще е изпълнено с хиляди хубави хора ( като нас :blush:) и атмосфера, която рядко може да се усети в днешно време!

Съборът ще бъде на 15, 16 и 17 Юли. Това е линк към официалната страница: http://www.rozhen.bg/bg/%d1%81%d1%8a%d0%b1%d0%be%d1%80-%d1%80%d0%be%d0%b6%d0%b5%d0%bd-2016/, а това е за ориентир на местоположението: https://www.google.bg/maps/place/%D0%A1%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BD/@41.6684176,24.7369742,17z/data=!4m5!3m4!1s0x14ac598ad0d361bb:0x400a01269bf5a80!8m2!3d41.5774233!4d24.7011138

 

Аз лично, ще направя всичко възможно да съм там и се надявам да се видя с голяма част от Вас! :plate_skoda:

Юлиан

0893 519 266

 

П.С. Моля, ако мястото на темата или нещо друго не е коректно, модераторите да го поправят!

Редактирано от Y K
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

След малко тръгвам към Събора! :-)

За по-лесна координация, може да ме търсите на този номер: 0894546500.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера тръгваме натам. Ще спим на хайдушки поляни. В събота ще се опитаме да стигнем и до събора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха що чак сега я видях тази тема, аз преди малко се прибрах от там. Оглеждах се на магистралата за Шкоди, но само докато минах Асеновград, после гледах само пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро!

 

За съжаление, не ми се получи организацията, но пък изживяното си заслужаваше!

 

Да се надяваме, че ще се съберем на някой от следващите фолклорни събори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.