Jump to content
Ако имате проблем с вход във форума, моля кликнете и прочетете. Прочетете повече... ×
skoda-auto.bg     autozone.bg

krasipask

Фаворит любимец

Recommended Posts

krasipask

Да ,и аз обмислях нещо по-този начин .Лошото е, че не се научих да заварявам :(

Ще се прави ,защото е доста тежичка 5-тата врата.

Мерси за бързите отговори и на двама ви

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
old men

Mинали са 10-тина дни от поста, но щом се помещаваш в София, мога да ти помогна със заварките по 5-тата врата.  Помощта ще е напълно безвъзмездна, но ако поста ми се счете за реклама нека бъде изтрит от модератор.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
krasipask

Много благодаря колега, но вече всичко е направено - повредата е отстранена .Заварена е планка с гайка и всичко функционира както трябва . (забравих да пиша по рано,че всичко е готово за което се извинявам). Ще видим колко ще изкара от другата страна,защото най-вероятно това си е слабо място .

Благодаря и Поздрави !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
krasipask

Малко да си опресня темата !  Като пролетно обновление по колата ,вече съм с нов съединител,лагер главина и външно каре. Благодарение на Симо .

Основния проблем обаче си остава гнилото по коша- майстора при който ходих леко се стресна ,а и не съм мо само аз на главата . Евгени (The Best Forman ) видя за какво става въпрос .И като него смятам,че най добрия вариант ще е да оголя целия кош и тогава да се изкърпи както трябва. Живи и здрави на есен го обмислям да оголя всичко ,но ще трябва пак да говоря с майстора дали ще е съгласен.

Ще видим- за лятото искам колата да си е в движение .

Поздрави !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване