Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скара/Бира на поляна, София, 17.04.2016г., версия 2016-1


ID A

Recommended Posts

А може ли да се организираме група - т.е. поне един дето знае точно пътя да довлече всички, които не са идвали още?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    5

  • Izolini

    5

  • Logrus

    4

  • diana_kraice

    4

Най-много писали в темата

А може ли да се организираме група - т.е. поне един дето знае точно пътя да довлече всички, които не са идвали още?

 

Като гледах днес какво приятно време беше , така ми се приходи на пикник ...  :fiu:  :plate_party:

 

Може да "пуснем една пилотна" кола , която да доведе зажаднелите .... от НИМ примерно ... ще доуточним часа тези дни (може би около 11ч)  :dog:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По GPS координати се стига до там без никакви ядове.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, я съм тъп и не се справям с таквиз сложни неща  :blush:  Мене ми дайте пилотна кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряте прозорците и мирисът на скара и дървени въглища ще ви доведе до правилното място.

:tell_me:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ... Неделя в 10:30ч - Диана (diana_kraice) ще бъде  на паркинга пред НИМ в ролята на "Пилотна кола" към Бонсови поляни. Който има желание може да дойде и към 11:00ч да се потегли с нея към мястото за пикник (т.е Диди ще чака 30на минути).

 

п.с. Това е "пилотния автомобил" : Шкода Октавия 1 тъмно зелен С 7941 ХН

 

036824624-big.jpg?r=0

 

 

 

И какво ни очаква ...  :tongue_1:

 

036824690-big.jpg?r=0

 

036824693-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да се включим навреме - винения (като цвят, не по аромат :D ) Ланос ще прави компания на зелената Октавия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ... Неделя в 10:30ч - Диана (diana_kraice) ще бъде на паркинга пред НИМ в ролята на "Пилотна кола" към Бонсови поляни. Който има желание може да дойде и към 11:00ч да се потегли с нея към мястото за пикник (т.е Диди ще чака 30на минути).

 

п.с. Това е "пилотния автомобил" : Шкода Октавия 1 тъмно зелен С 7941 ХН

 

036824624-big.jpg?r=0

 

 

Така ли ще е маркирана - с бири? Ако да, да мина и аз да я "размаркирам" :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще направим втора част когато дойда!

Сега сериозно - ние понеже цялото семейство сме едни ранобудни малоумници - към колко часа ще започне джамбурето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм от по-рано на поляната, за да вардя дървото. Мисля към 9:00ч. да съм там. И ще ви чакам, кой когато може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точни ГПС координати на мястото, за тези които ще идват самостоятелно:
 

София

42.654710, 23.191937

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два автомобила ще сме в 11:00 ч. на горнобански път - бензиностанция Лукойл. Диана и другите тръгващи от НИМ можем да се чакаме с вас на "бензинджийницата" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мое съжаление, аз ще пропусна срещата.

Желая Ви, прекрасно време, вкусна скара, студена биричка и много смях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мое съжаление, аз ще пропусна срещата.

Желая Ви, прекрасно време, вкусна скара, студена биричка и много смях!

А Боряна днес пита за теб! Жалко!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мое съжаление, аз ще пропусна срещата.

Желая Ви, прекрасно време, вкусна скара, студена биричка и много смях!

 

:ranting:  :ranting: Ще се наказваме !  :tongue_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, заедно с фамилията, съм на линия. За съжаление за кратко, защото малкия има някакъв турнир следобяд, на все за по бира -две ще има време :D

 

И да носите клубни карти, че направо да си я взема, като си платя членския внос:-D

Редактирано от pppvas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два автомобила ще сме в 11:00 ч. на горнобански път - бензиностанция Лукойл. Диана и другите тръгващи от НИМ можем да се чакаме с вас на "бензинджийницата" :)

Дадено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 13ч ще мога да мина през НИМ, да заведа колеги, които не знаят местото! Пишете, ако има желаещи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда с жената към 14ч. Ако има двойка картоиграчи може да ударим един белот на сянка. И да не загасите барбекюто :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клубното BBQ кътче се вижда отдалеч. Чакаме ви :)

 

attachicon.gifIMG_20160417_101331.jpg attachicon.gifIMG_20160417_101720.jpg

Стана готина среща и децата се забавляваха много. За съжаление трябваше да отлетим рано-рано, но добре, че отбора на малкия спечели единия мач и не беше напразно тръгването :-)

 

Юли, не си взех клубната карта. Да ми я пазиш за следващата среща ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме е яд че дойдоха и заминах като някоя реактивна ракета, но така се случи. Следващия път аз съм в 9,00 там вие кои кога свари  :fiu:  Е знамена си нямам ... но ще се намерим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.