Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обща поръчка(априлска) от SuperSkoda.com 07.04.2016 !!


Recommended Posts

  • Отговори 103
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Speedster

    16

  • Stucata

    15

  • NightWalkeR

    13

  • Mishelle

    6

Най-много писали в темата

Ако си поръчвате елементи които се монтират с двойно залепващо да знаете че лентата не държи.По добре си купете такава на 3М например и я сменете преди монтажа.Не знам как ги съхраняват аксесоарите и къде но лепнещите свойства на лентата са се загубили с времето което е нормално като не е херметик.Така де ,иначе се губят глезотийките по пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, създадох нова тема тук. Предлагам да сложим крайна дата за поръчка нещо около 15-ти или 20-ти Май, защото като гледам миналата година 20-23.5 е имало и discount кампания и може тази да повторят....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Аз бих се включил с един “трети стоп” и вероятно мигачи за огледалата (трябва да видя първо дали нямам кабел прекъснат, че чат-пат не действа единия)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...И аз май съм за 3ти стоп, ама първо трябва да го разглобя и да проверя дали не е просто лош контакт :( .... което хич не е ясно кога ще е. Така , че ще съм благодарен ако решите да правите поръчка да пуснете една крайна дата , за да кажа дали ще се включвам. :) 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очевидно мерак има, но неудобният въпрос е има ли желещ да организира поръчката - да събере поръчките, да плати и после да получи общата пратка? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Stucata написа:

Очевидно мерак има, но неудобният въпрос е има ли желещ да организира поръчката - да събере поръчките, да плати и после да получи общата пратка? :)

 

Чак желаещ не съм но нямам проблем да организирам поръчката.

 

Предлагам организацията да е следната

.Всеки да посочи какво желае /наименование номер на стоката и тн/

Да го сложа в кошницата.След това ще разпределим разходите на броя на хората участващи в поръчката.

Ще дам период от  няколко дни за получаване на парите /лично или по банков път/ и след това ще направя поръчката.

Като дойде ще разпределя нещата лично или с куриер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действаме:)

 

Очаквам вашите поръчки тука в темата или на лично съобщение до 22ч на 05,06/ вторник./Моля да посочвате и номер на продукта за да ми бъде по-лесно намирането му в сайта.На всеки заявил поръчка ще отговоря на лично съобщение с посочена сметка в която ще бъде посочена цената на продуктите заявил заедно с включените разходи за доставка разделена на хората включили се в поръчката.

До 07,06/петък/ ще има възможност да ми предаде парите лично или по банков път и на 08,06 /събота/ ще направя поръчката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Stucata написа:

@Speedster, дали да не побързаме с поръчката? Днес пуснаха -20% off на всичко, но важи до 03.06...

 

 

 

 

Незнам колегите дали ще успеят да се организират.

За мен няма проблем.

Моля да се има предвид че за oversized  продукти цената за доставка ще бъде друга.

Редактирано от Speedster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Speedster, така като гледам желаещите сме няколко души. Не вярвам да се умножим. Тъпо ще е да изтървем -20%. Моята поръчка:

1. http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-II/Superb-II-13-15-Facelift-original-Skoda-FRONT-emblem-in-BLACK-Monte-Carlo-edition 

 

2. http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-II/Superb-II-13-15-LIMOUSINE-Facelift-original-Skoda-REAR-emblem-in-BLACK-Monte-Carlo-edition

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тука имам три поръчки.

От ngkrastev,Stucata и markoni120.

 

Моля някой друг ако иска наистина да побърза до края на деня да заяви поръчката за да успеем да хванем намалението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. От скоро съм част от форума, но за това ще пиша на отреденото място.

Бих искал да се включа в поръчката с:

1. http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-II/Superb-II-heavy-duty-rubber-floor-mats-original-Skoda-Autoas-LHD

2. http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-II/Superb-II-Combi-rear-trunk-vertical-side-and-rear-boot-netting-system-OEM-Skoda

 

Поздрави 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Ще пусна на всеки един от вас лично съобщение/ днес/ със сумата на покупките  с включените разходи за поръчката и начина на получаване на средствата от мен.

Надявам се утре в рамките на деня да получа парите за да мога да направя поръчката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.