Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чистачки


Recommended Posts

Преди 7 часа, The Best Forman написа:

Добре де , аз ли съм сбъркан нещо .. взех си от ЕТ преди 4 години две чистачки и си ги въртя (перата) на 6 месеца и още си чистят прекрасно и струваха 70 лв.

Ако си сбъркан ти, значи сме двама. Оригиналните чистачки изкараха 5 години. След тях едни китайци се скапаха за едно лято и не ги броим, после си взех комплект от АутоЗон и все още съм си с тях. Това са 9 години и над 150к км сумарно. А втория комплект е далеч от финала си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ohboli19

    5

  • maxrpm

    4

  • zdravko zankov

    4

  • sauber

    4

при мен (на О3 комби) оригиналните не успяха да изкарат и 2 години - задната стържеше много, а шофьорската оставяше две много неприятни следи точно на височината на очите. смених ги с бош в началото на седмицата, 41 лв. с отстъпка ми струваха и трите. ще докладвам напролет как се държат.

Редактирано от joro_kem
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, The Best Forman написа:

Добре де , аз ли съм сбъркан нещо .. взех си от ЕТ преди 4 години две чистачки и си ги въртя (перата) на 6 месеца и още си чистят прекрасно и струваха 70 лв.

 

Аз съм карал година и нещо с един комплект. И бяха ок. Но когато ги подмених, осезаемо се видя, че не са в топ състояние. Предното ми стъкло вижда толкова химия, че не знам как не се е разяло, камо ли чистачките. Лятото - слънце, инсект клийнъри, течност, мивка, вакса. Зимата същото, като на мястото на препарата за насекоми е такъв за размразяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SWF бяха на моята кола, когато е излязла от завода. Немска фирма, в момента собственост на Валео, но си правят с техен бранд и всичко е произведено във Франция и Германия. В Тех-ко ги продават иначе.

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам за Вас, ама аз си карам вече 2 години с чистачките дето @JORDITO ми даде. Не ги знам, какви са, но 2 пълни години си чистят доволно. Буквално - чистят така, както чистеха в първия ден. Няма замазване, няма непочистено място. Като гледам и трета зима (година) ще изкарат безпроблемно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.