Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2016 - 10-12.06.2016 г.


Mishelle

Recommended Posts

  • Отговори 105
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    12

  • maxrpm

    9

  • mRt

    8

  • PRR

    6

Най-много писали в темата

Списъка се актуализира ;)

Скара, както Марто написа, може да се прави целодневно. Освен нея, за лично удобство е желателно, който иска, да си носи сгъваеми столове и маса. Допълнително, ако имате, носете си и шатри. Лятото започна и сянката ще бъде търсена (има я в големи количества и в района на заведението към пистата). Вземете си и спрей или друго против комари. Не са много, но често ги има, зависи от времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както е тръгнало ако може за мен номер 60,ще гледам и аз да се появя на мероприятието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава, за мен 120 :hi:

След като сме ги почнали така - за мен 130 :come_to_me:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя,защо трябва да има запазени номера? :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото примерно аз, 2010 с бялата фелиция с бишата бях номер 57. Искам да съм пак този номер. Утре ще разбера дали ще дойда, но ако дойда искам да съм 57, за да ми напомня за оная. Ето ти една гледна точка... Стикер за спомен ... Докато не се разпадне колата, мисля да съм номер 57, макар че е в името на бо**ук. Аз съм човек на спомените, колкото и да е лошо. 2014 исках да купя бялата фелиция, тя ми поиска много пари, затова сега ще ми остане номерчето ;)

 

Пуснете GPS координати на писта Дракон, моля. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснете GPS координати на писта Дракон, моля. :)

 

42.341485, 24.738578

 

ЦЪК 

 

София - писта Дракон

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, въпреки огромното ми желание няма да мога да дойда на събора. Прекалено съм зает напоследък, а така ми се искаше да доведа жената, да хапнем и пийнем под звездите и да се пусна по пистата "с вратите настрани"...друг път ще да е. Приятно прекарване на всички, пък ще се оглеждам за репортажа :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пропускам със сигурност... Днеска много глупости станаха и 100% пропускам... Много ми е криво!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пропускам със сигурност... Днеска много глупости станаха и 100% пропускам... Много ми е криво!

 

Поздрави

Венци, много тъпо, че ще пропуснеш.

 

 

Искам да запазя номер 123 за мен. Виждам, че още е свободен.

 

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, бях готов да тръгна вече, и точно вчера яко мизерия, разправии - не е за разправяне по форумите...

 

Много ме е яд и така съм смачкан...

 

...

 

Пазете ми 080 - този ми беше на предния събор - безкрайният номер. Ще си го взема на НИМ /безценно ми е/ - ЖИВИ И ЗДРАВИ!!! Благодаря!!!

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пропускам със сигурност... Днеска много глупости станаха и 100% пропускам... Много ми е криво!

 

Поздрави

 

Жалко Вуйче, много ми се искаше да се "видим" на маса...и на скара, ама здраве да е...друг път ще е явно  -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пропускам със сигурност... Днеска много глупости станаха и 100% пропускам... Много ми е криво!

 

Поздрави

 

Джудже, сърдит съм ти и съм разочарован !!! :angry_jumping:

 

Дано поне се справиш със задачките и проблемите.

 

И все пак, ако откраднеш половин ден, пришпори "прасето" и се домъкни :come_to_me:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То... ако знаете колко съм сърдит аз... не ми се говори просто, де'а...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчал съм каса Загорка Ретро за утре. Без теб компанията няма да е цяла, пък ще ни споделиш какво те мъчи и ще ти олекне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, значи все пак ще дойдеш! Че без теб събора ще е половин събор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително ли е да си поискам номерче предварително или и на място може? Както се казва - ще ми е за сефте да присъствам на такова мероприятие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително ли е да си поискам номерче предварително или и на място може? Както се казва - ще ми е за сефте да присъствам на такова мероприятие...

 

Няма нищо задължително (освен добро настроение  :tongue_1: ) . Запазването на номерче е просто един "бонус" за тези , които държат или имат  предпочитания към някое "по специално" за тях число :sorry: , т..е. ако искаш запази , ако не .. на място "теглиш късметче"  :walkman:

Ще те чакаме  да се видим , че имаш да наваксваш след "краткото" посещение на Узана  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо задължително. И за сефтето - няма да останеш разочарован, сигурен съм ;)

Има хора, които през годините си избират един и същи номер за събора. Харесва им определено число и щом има възможнст си го запазват. Всеки гост на събитието на входа получава стикер с номер. Можеш и на място да си избереш, а може и да вземеш поредния, който ти се падне. Ще те чакаме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Кратичко беше... Затова сега пристигаме още в петък вечерта :-)

А за номерчето - ще си пробвам късмета ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

033 - Косьо Galliard33

:call_you: :tell_me: :come_to_me:

 

Евгени ми каза, че сте го запазили - много мило от ваша страна, благодаря! Ще уважа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз ще пътувам сам за събора утре рано сутрин (връщам се вечерта). Ако някой иска да дойде, но няма кола - да ми пише ЛС.

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.